تهران

بازار مبل یافت آباد کجاست؟ مسیر دسترسی و پارکینگ بازارمبل یافت آباد

بازار مبل یافت آباد، محله ای نام آشنا برای کسانی که قصد خرید مبلمان را دارند. در این بازار انواع مبل ها در غرفه ها و فروشگاههای متعدد عرضه میشود و قدرت انتخاب بی نظیری در طرح، رنگ، مدل و قیمت مبل به شما میدهد. در ایرانیجو به بررسی بازار مبل یافت آباد و ویژگی های آن می پردازیم.

بازار مبل یافت آباد تهران کجاست؟
بازار مبل یافت آباد تهران کجاست؟

همه با شنیدن محله یافت آباد تهران به یاد بازار مبل آن می افتند. یافت آباد یکی از محله های جنوب غربی تهران  می باشد که در منطقه ۱۸ واقع شده است. اهمیت و محبوب بودن این محله به دلیل بازار مبل های معروفش می باشد. در ادامه بازار مبل یافت آباد را به طور کامل بررسی می کنیم.

معرفی بازار مبل يافت آباد و مسيرهای دسترسی به آن

بازار مبل يافت آباد اسم خياباني است كه تا چندین سال پيش تنها خيابان يافت آباد شرقي بود؛ اين خيابان از پايان امامزاده حسن شروع می‌شود و تا چهارراه يافت آباد ادامه پیدا می کند.

لوکیشن بازار مبل یافت آباد روی نقشه گوگل مپ

لوکیشن بازار مبل یافت آباد کجاست؟
لوکیشن بازار مبل یافت آباد کجاست؟

مسیر رسیدن به بازار مبل یافت آباد

برای رسیدن به بازار یافت آباد می‌توانید از هر یک از 6 مسیر زیر استفاده کنید:

 1. ميدان آزادی – بزرگراه آيت اله سعيدی – چهارراه يافت آباد – يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد
 2. ميدان آزادی – بزرگراه آيت اله سعيدی – سه راه آذری( ميدان شمشيری)- خيابان شهيد قدرت پاكی – خيابان يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد
 3. ميدان قزوين – خيابان قزوين – دوراهی قپان – خيابان امين الملك (امامزاده حسن)- خيابان يافت آباد شرقی- بازار مبل يافت آباد
 4. بزرگراه آزادگان – ميدان جهاد – بزرگراه آيت اله سعيدی – چهارراه يافت آباد – خيابان يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد
 5. بزرگراه شهيد نواب صفوی – ميدان ۹ دی (حق شناس سابق) – به سمت ميدان قزوين – خيابان قزوين – دوراهی قپان – خيابان امامزاده حسن( امين الملك) – خيابان يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد
 6. ميدان ابوذر (فلاح) – چهارراه سجاد – خيابان سجاد شمالی – خيابان شهيد ولی عابدی – خيابان يافت آباد شرقی- بازار مبل يافت آباد

بی تردید یکی از بهترن مکان ها برای خرید مبل برای پایتخت نشین ها، بازار مبل یافت آباد است، بازاری با بیش از 8000 غرفه و فروشگاه فعال به ارائه انواع مختلف مبلمان راحتی، کلاسیک، سلطنتی، چستر و غیره می پردازند، و تنوعی بی نهایت را برای خریداران مبل فراهم کرده اند. در مرکز خرید مبل یافت آباد شما با هر بودجه و سلیقه ای می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

ایرانیجو

مراكز خريد بزرگ بازار مبل يافت آباد

همانطور که میدانید بازارهای متعددی در یافت آباد برای خرید و فروش مبل وجود دارد. در ادامه مهم ترین بازارهای مبل یافت آباد را معرفی میکنیم.

مرتبط:   منطقه 12 تهران: بررسی صفر تا صد کلیه امکانات، دسترسی ها و محله های منطقه دوازده تهران

بازار مبل ايران شماره يک

اين مركز خريد از چهارراه يافت آباد شروع می شود و تا خيابان محمدی ادامه پیدا می کند، و  از پنج ورودی اصلي با نام های شاعران بزرگ كشور تشکیل شده است که عبارتند از:

 1. سرای حافظ،
 2. سرای فردوسی،
 3. سرای مولوی،
 4. سرای سعدی
 5. و سرای خيام.

نکته دیگر اينکه این مجموعه دارای پاركينگ اختصاصی،‌ پله برقی، آسانسور، كافي شاپ و سرويس بهداشتی است.

در کنار بازار مبل ايران شماره يك چندین بانك بزرگ نیز  وجود دارد، كه این بانک ها بسیار به مشتریان و فروشگاه داران برای بهتر شدن روند امور مالی كمك می کند. این بانک ها عبارت می باشند از: بانك ملت، بانك صادرات، بانك سامان،‌ بانك پارسيان

بازار مبل ايران شماره دو

اين مركز خريد در ابتدای بازار مبل از طرف امامزاده حسن واقع شده است، و چهار طبقه فروشگاه اختصاصی و دو طبقه پاركينگ اختصاصی دارد.

در کنار آن نیز پاركينگ طبقاتی شهرداری منطقه ۱۷ قرار دارد. نکته دیگر اینکه اين مجموعه دارای پله برقي، آسانسور، كافي شاپ و رستوران و سرويس بهداشتي نیز است.

در کنار این بازار مبل نیز  چندین بانک واقع شده ایت که عبارتند از:  بانك سپه، بانك پارسيان، بانك آينده (تات)، پست بانك و بانك دی.

بازار مبل ايران شماره سه

این بازار مبل از جديدترين و مدرن ترين مراكز خريد مبل در يافت آباد است. این بازار مبل داراي پاركينگ اختصاصي است ودر طبقات بالايي آن محل دایم برای برگزاي نمايشگاه هاي مبلمان وجود دارد.

همچنین مانند دیگر مجموعه ها دارای  دارای پله برقی، آسانسور، كافی شاپ و سرويس بهداشتی است.

بازار مبل شماره 3 یافت آباد
بازار مبل شماره 3 یافت آباد

بازار مبل خليج فارس

مجموعه بازار مبل خلیج فارس در خیابان احداثی واقع شده است.

این بازار مبل به کمک و همکاری مهندسین مشاور های بسیار با تجربه و معروف در ایران و خارج از ایران ساخته شده است.

این بازار با برنامه ریزی و مدیریت موفق، نام ها و برند های موفق صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل را در قسمت های مبل راحتی، مبل کلاسیک، مبل استیل، مبلمان مدرن، سرویس خواب، و نیز سیسمونی و سرویس خواب اتاق نوزاد، کودک و نوجوان تشکیل داده است.

مرتبط:   کن تهران : آشنایی با منطقه کن ، قطب گردشگری استان تهران

بازار مبل پاسارگاد

بازار مبل پاسارگاد یافت آباد تهران، یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین مراکز تجاری و نمایشگاهی در ایران است.

این بازار مبل دارای یک معماری بسیار بی نظیر است که از فرهنگ اصیل ایران الهام گرفته است. و همانگونه که از اسم این مجموعه پیداست اصالت فارسی را یاد آوری می کند.

این مجوعه دارای وسعت ۲۴۰۰۰ متر در سه طبقه تجاری و سه طبقه پارکینگ تشکیل شده است. کلیه فروشگاه های مبل پاسارگارد دارای تمامی برندهای معروف ایران و خارج مانند ترک، چین، می باشد. بدین صورت مشتری ها به راحتی می‌توانند مبل مورد نظر خود را خریداری کنند.

در بازار مبل پاسارگاد  بیشتر از 60 شرکت و برند معتبر که در صنعت مبل و دکوراسیون مشغول هستند وجود دارد.

در تمام فروشگاه هیچ مبل شبیه به هم وجود ندارد، و هر کدام از فروشگاه ها به طور مجزا مشغول به فعالیت می باشند. در این مجموعه  تاسیسات بسیار پیشرفته گرمایش و سرمایش، آسانسور، پله برقی، و سیستم تصویری پیشرفته  کافی شاپ و فست و فود موجود است.

بازار مبل ونوس

بازار مبل ونوس در سال 1383 با 40 سال فعالیت بسیار درخشان در زمینه مبل و دکوراسیون بنا شد.

این مجموعه برای صتعت چوب خود از بهترین چوب ها برای رضایت مشتری استفاده می کند.

بازار مبل ونوس دارای بیشتر از ۵۰ واحد فروشگاهی در سه طبقه بنا شده است، و پارکینگ عمومی که دارای ظرفیت ۱۵۰ خودرو در دو طبقه است.

همجنین طبقه اول این فروشگاه به  برترین برند ها اختصاص داده شده است.

بازار مبل مهستان

بازار مبل مهستان
بازار مبل مهستان

بازار مبل مهستان یکی دیگر از مراکز خرید مبل  است که درخیابان یافت آباد شرقی واقع شده است.

این مجموعه  دارای ۱۱۰ واحد تجاری در دو طبقه است، همچنین این مجموعه دارای پارکینگ عمومی و اختصاصی، سرویس بهداشتی و نمازخانه نیز می باشد.

بازار مبل نگارستان

مجموعه مبل نگارستان در سال 1375 در يافت آباد شرقی تهران، که مرکز بازار الان در سه راهی شاندیز است بنا شد. این مجموعه اولین مجموعه در یافت آباد می باشد مه به طور جدی بر مبلمان متمرکز شده است.

بازار مبل ارضی

بازار مبل ارضی در سال 1379در خیابان بازار مبل یافت آباد تهران بنا شد.

این بازار تنها بازار مبلمان در خاورمیانه است که دارای معماری سنتی است.

گفته شده است این بازار به زودی  ثبت میراث فرهنگی می شود.

مرتبط:   محله تهرانپارس: بررسی صفر تا 100 امکانات و دسترسی‌های تهرانپارس

بازار مبل ارضی دارای مساحت زیربنای ۲۰۰۰۰ متر مربع، است که از دو طبقه تجاری تشکل شده است، و دارای 160 واحد تجاری در 6  سالن می باشد.

این مجموعه  مشغول به ارائه انواع گوناگون مبل مثل مبلمان کلاسیک، مبلمان استیل است و دارای پارکینگ عمومی در دو طبقه می باشد که دارای ظرفیت ۲۰۰ خودرو است.

ساعت کاری بازار مبل ارضی در ظول هفته از ساعت 9 تا 21 و در روزهای جمعه و با توجه به فصل  از ساعت 9 الی 16 یا 18 است.

بازار مبل كاسپين

بازار مبل کاسپین یکی از بزرگترین مجموعه تخصصی مبلمان و سرویس خواب در منطقه یافت آباد می باشد.

این مجتمع تجاری یا توجه به معماری کاملاً تخصصی و علمی  که در زمینه مبلمان و سرویس خواب دارد، و همچنین فراهم بودن کلیه امکانات رفاهی در مجموعه باعث شده است که یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری در ایران شود.

کارفرمایان این مجموعه در سال 1391  پس از دو تجربه موفق در بازار خلیج فارس و پاسارگاد تصمیم به بنا کردن این مجموعه گرفتند.

در این مجموعه از بهترین و معروف ترین مشاوران و طراحان استفاده شده است، به همین دلیل بازار کاسپین در یافت اباد به یکی از بهترین مراکز تبدیل شده است.

این مجموعه با توجه به گستردگی وسعت خود درسه فاز طراحی شده است.

نکته دیگر اینکه آقای فرش در طبقه سوم مجموعه بازار مبل و فرش کاسپین قرار گرفته است.

 • ساعت کاری فروشگاه های مبلمان: همه روزه 9 صبح تا 10شب
 • ساعت کاری آقای فرش: 9 تا 24

بازار مبل یافت آباد کجاست؟

بازار مبل یافت آباد در منطقه 18 تهران و در خیابان یافت آباد واقع شده است و متشکل از چندین مجموعه بزرگ است که به فروش مبلمان مشغول اند. مسیر رسیدن به آن نیز در متن مقاله با نقشه نشان داده شده است.

نحوه خرید از بازار مبل یافت آباد به چه شکل است؟

اگر قصد خرید مبل از بازار یافت آباد را دارید، بهتر است به صورت حضوری مراجعه کنید چرا که بیش از 8هزار فروشگاه در آن وجود دارد که مبلمان در طرح ها و برندهای متنوع را عرضه میکند. ساعت کاری بازار نیز در متن مقاله گفته شد.

جمع بندی

در این مقاله از ایرانیجو به بررسی بازار مبل یافت آباد تهران پرداختیم، لوکیشن و مسیرهای رسیدن به آن را بیان کردیم. و در نهایت نیز تمام بازارهای مهم آن را معرفی کردیم.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا