سئوسایت

خدمات سئو سایت👌 رتبه 1 گوگل شوید✔️ بهینه سازی سایت [1401]

✔️ میخوای زمین نخوری، زمین بخر ☎️ 09363579636
انجام خدمات سئو سایت
انجام خدمات سئو سایت

برای بهینه سازی سایت و بهبود رتبه، افزایش بازدید و رشد سایت خود، با ما در تماس باشید. ارائه خدمات سئو سایت بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای، به همراه ارائه گزارش کار از روال انجام سئو و دریافت هزینه سئو بصورت اقساط به همراه 50% تضمین کیفیت کار از ویژگی های منحصربه فرد ماست.

انجام سئو با بهترین قیمت +گزارش کار

خدمات ما شامل:

زمان مورد نیاز✔️3 تا 9 ماه
هزینه سئو✔️متناسب با سختی کلمات
گزارش کار✔️بصورت ماهانه
KPI✔️متناسب با نیاز کارفرما
افزایش رتبه✔️تضمینی صفحه 1

بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت

یکی از هداف اصلی صاحبان وب سایت، رونق کسب و کار و تجارت شان است. برای این هدف، خدمات سئو و بهینه سازی سایت یکی از بهترین ابزارهای ممکن است. با سئوی سایت، مخاطبان زیادی از درگاه گوگل، وارد سایت شده و میتوان آنها را با بالابردن نرخ تبدیل، به مشتری بالفعل تبدیل کرد.

آنالیز وب سایت

تحیل کلمات کلیدی

تدوین استراتژی

بهبود رتبه ها

آنالیز وب سایت قبل از شروع سئو

قبل از هر کاری، برای براوره هزینه سئو، ما نیاز داریم تا وب سایت شما را تحلیل کرده و شرایط فعلی آن از نظر ساختار، فنی، محتوا، پروفایل آف پیج و وضعیت رتبه ها را آنالیز کنیم؛ تا شناخت مناسبی از وضعیت فعلی سایتی که قرار است بر بستر آن به جنگ بر سر گرفتن رتبه های گوگل با رقبا برویم، داشته باشیم.

آنالیز سئو سایت و وضعیت فعلی آن
آنالیز سئو سایت و وضعیت فعلی آن

تحلیل کلمات کلیدی در ابتدای سئو

یکی از کلیدی ترین مراحل در انجام خدمات سئوی سایت، شناسایی درست کلمات کلیدی است. تمرکز بر روی کلمات کلیدی اصلی، شناسایی کلمات لانگ تیل و همچنین کلمات مرتبط و مکمل کسب و کار، باید با وسواس و دقت زیاد انجام شود. چرا که این کلمات مسیر سئو را مشخص میکنند و اشتباه بودن آنها یعنی در مسیر اشتباه حرکت کردن!!

مرتبط:   هاست چیست؟ تعریف Host به زبان ساده، بررسی انواع هاست
تحقیق کلمات کلیدی در ابتدای سئوی سایت
تحقیق کلمات کلیدی در ابتدای سئوی سایت

تحلیل رقبا در براورد هزینه سئو

از جمله آتیم های مهمی که در ابتدای کار، و در مرحله برآورد قیمت SEO باید توجه ویژه ای به آن داشت، وضعیت رقباست. اینکه چه تعداد رقیب تخصصی در اینترنت دارید؛ و اینکه رقبای آنلاین شما چه مقدار فعالیت کرده اند بسیار مهم است.

تحلیل درست از رقبا از گام های مهم سئوی وب سایت است
تحلیل درست از رقبا از گام های مهم سئوی وب سایت است

چرا که سئوی سایت یعنی رقابت، رقابت بر سر گرفتن رتبه های بالاتر در نتایج گوگل (و سایر موتورهای جستجو) و هر رقیبی که بهتر کار کند میتوانید جایگاه بهتری کسب کند.

تدوین استراتژی سئو

بعد از تحلیل سایت، براورد هزینه و در فرایند شروع خدمات سئو، یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام شود تدوین استراتژی سئو است. در این مرحله تیم سئو، یک برنامه مشخص و زمان بندی شده و هدفمند برای رسیدن به اهداف سئو را تدوین میکند.

تدوین استراتژی برای سئوی سایت
تدوین استراتژی برای سئوی سایت

شماره تماس جهت مشاوره سئوی وب سایت

در صورتی که برای وب سایت خود بدنبال جایی مطمئن برای انجام خدمات سئو هستید، با ما در https://iraniju.ir تماس بگیرید. شماره تماس: 09222923264؛ مشاوره سئو بصورت تخصصی بصورت کاملا رایگان انجام می‌گیرد.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا