سئوسایت

منتور سئو کیست؟ SEO Mentor ⭐ منتورینگ سئو بصورت تخصصی

منتور سئو (SEO Mentor) فردی است که سالها در حوزه سئو فعالیت کرده است و تخصص و دانش بالایی نیز در این حوزه دارد و پروژه های موفق متعددی در رزومه خود دارد، در ایرانیجو به بررسی جامع منتورینگ سئو و نحوه انجام آن می پردازیم.

منتورینگ در سئو چیست؟

برای کسانی که با مفاهیم اولیه سئو آشنایی دارند و دانش نسبتا مناسبی دارند اما احساس میکنند در حجم عظیم داده ها و تعاریف سئویی غرق شده اند و بعد از دیدن دوره های آموزش سئو، همچنان تسلط کافی برای انجام یک پروژه سئو را در خود نمی بینند بهترین گزینه این است که به یک منتور سئو مراجعه کنند.

منتورینگ سئو چیست؟ منتور سئو کیست؟
منتورینگ سئو چیست؟ منتور سئو کیست؟

در منتورینگ سئو، طی یک دوره شما در کنار یک سئوکار با تجربه و زیر نظر او اقدام به انجام عملی یک پروژه سئو میکنید، و منتور در کنار شماست تا بر فعالیت های شما نظارت داشته باشد و قدم به قدم شما را تا رسیدن به نتیجه مطلوب هدایت کنید.

منتور سئو یک مرحله از مشاور سئو بالاتر است، چرا که در بحث مشاوره سئو، مشاور به شما راهکار پیشنهاد میدهد، و این شما هستید که باید آنها را اجرا کنید؛ و اگر در اجرا به اشتباه انجام دهید میتوانید دچار مشکل شوید، اما در منتورینگ، منتور سئو در کنار شماست و بر انجام مشاوره ها و راهکارهای پیشنهادی از سمت شما نظارت میکند.

شماره تماس: 09222923264

مشاوره تخصصی سئو و طراحی سایت

5/5 - (2 امتیاز)
مرتبط:   ادمین سایت کیست❔وظایف مدیر سایت چیست؟ 💵[قیمت1402]

منتور سئو کیست؟

همانطور که میدنید امروزه SEO به یک تخصص با عمق زیاد تبدیل شده است و با افزایش تعداد سایتها، موتورهای جستجویی مانند گوگل، الگوریتم های متعدد و پیچیده ای را برای ارزیابی و رتبه بندی وب سایتها ابداع کرده اند، از این رو اگر کسی کسب و کار آنلاینی راه اندازی کرده باشد، نیاز است تا سایت خود را سئو کند تا بتوانید حجم مشتری خوبی را جذب کند، و در این فرایند نیاز به سئو منتور هر روز افزایش می یابد.

مرتبط:   الگوریتم پیج رنک PageRank گوگل چیست؟ آیا هنوز استفاده میشود؟

منتور سئو به کسی گفته میشود که تجربه خوبی در حوزه SEO دارد و حاضر است این تجربه و دانش خود را در اختیار افراد کم تجربه تر (به اصطلاح Mentee) قرار دهد، و در کنار آنها و قدم به قدم از مرحله تدوین استراتژی سئو، تا تحقیق کلمات کلیدی و اجرای تقویم محتوایی و حتی فرایندهای Off-Page در کنار آنها باشد و بصورت گام به گام پیشرفت پروژه را رصد و هدایت کند.

چه کسانی نیازمند منتور سئو هستند؟

  • اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید، و از تجربه کاری با تیم های سئوی مختلف خسته شده اید و میخواهید SEO سایتان را خودتان یا تحت نظر خودتان انجام دهید.
  • اگر شما علاقه مند به سئو هستید و میخواهید بعنوان یک سئوکار به فعالیت بپردازید.
  • اگر شما در دوره های سئو شرکت کرده اید و از نظر تئوریک دانش خوبی دارد اما تجربه عملی سئو بر روی سایت را ندارید و به دنبال کسی هستد که در کنار شما باشد.

در این حالت شما به یک منتور سئو نیاز دارید تا با خیال راحت به کسب دانش و تجربه بپردازید و به اهداف نهایی خود در زمان کمتر و با هزینه کمتری برسید.

گام ها و وظایف منتورینگ سئو چیست؟

  • برسی شرایط فعلی پروژه و منتی
  • مشاوره جهت انجام مشکلات فعلی وب سایت
  • کمک به تدوین استراتژی سئو
  • ایجاد Goal های مشخص و ارزایابی آنها در جلسات هفتگی یا ماهانه
  • جلسات منظم جهت بررسی فعالیت های On-Page
  • نظارت بر اجرای تکنیک های سئو
  • نظارت بر روال رشد رتبه ها و اعمال نظر جهت بهبود روال کار

جمع بندی

در این مقاله از https://iraniju.ir به تعریف منتورینگ سئو و وظایف منتور سئو پرداختیم. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که نیازمند SEO Mentor هستید میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات منتورینگ ما بهره مند شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا