شاندرمن

چماچار کجاست؟ معرفی نقشه، آب و هوا و جمعیت چماچار شاندرمن

روستای چماچار روستایی از توابع بخش شاندرمن شهرستان شیخ نشین در استان گیلان ایران است. این روستا بسیار کوچک اما سرسبز و دلنشین می باشد. در ادامه با ایرانیجو به طور کامل با آن آشنا می شویم.

جمعیت چماچار

این روستا، روستایی کوچک در شمال کشور است. بر اساس آخرین سرشماری انجام شده در سال 1395 حدود 484 نفر جمعیت و 123 خانوار در این منطقه ساکن هستند و در آن زندگی می کنند.

روستای چماچار شاندرمن
روستای چماچار شاندرمن

لوکیشن چماچار روی نقشه ایران

شما توانید با مشاهده تصویر زیر مکان قرار گیری این روستا را در گوگل مپ مشاهده کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

لوکیشن روستای چماچار روی نقشه گوگل مپ
لوکیشن روستای چماچار روی نقشه گوگل مپ

موقعیت جغرافیایی

روستای چماچار از توابع دهستان شیخ نشین است. این روستا از سمت شمالی با روستای لارسر، از سمت جنوبی با روستای قران، از سمت غربی با ملک جهان و از سمت شرقی با روستای سارمه همسایه و همجوار است.

نقشه هوایی

در تصویر زیر نقشه هوایی روستا قابل مشاهده است. برای دیدن جزییات و گشت و گذار مجازی در آن بر روی عکس کلیک کنید.

فاصله چماچار تا ماسال

از ماسال تا این روستا حدود 12.2 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 21 دقیقه طی کنید.

مرتبط:   امامزاده شفیع کجاست؟ معرفی نقشه، آب و هوا و جمعیت

فاصله چماچار تا شاندرمن

از شاندرمن تا این روستا حدود 8.3 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 14 دقیقه طی کنید.

فاصله چماچار تا شیخ نشین

از این روستا تا شیخ نشین حدود 5.1 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 9 دقیقه طی کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا