شاندرمن

چپه زاد کجاست؟ معرفی نقشه، موقعیت جغرافیایی و جمعیت

روستای چپه زاد، روستایی از توابع بخش شاندرمن شهرستان ماسال در استان گیلان ایران است. این روستا در دهستان شاندرمن قرار دارد. در ادامه با ایرانیجو با این روستا بیشتر آشنا می شویم.

چپه زاد کجاست؟
چپه زاد کجاست؟

جمعیت

بر اساس آخرین سرشماری های انجام شده در سال 1395 حدود 516 نفر جمعیت و 144 خانوار در این روستا ساکن می باشند و در آن زندگی می کنند. البته این میزان جمعیت تا به امروز قطعا افزایش پیدا کرده است، زیرا این در سال های اخیر با پیشرفت امکاناتی روبرو شده است.

لوکیشن چپه زاد روی نقشه ایران

شما توانید با مشاهده تصویر زیر مکان قرار گیری این روستا را در گوگل مپ مشاهده کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

لوکیشن چپه زاد روی نقشه ایران
لوکیشن چپه زاد روی نقشه ایران

موقعیت جغرافیایی

این روستا از توابع دهستان شاندرمن است. این روستا از سمت شمالی با روستای زرا بچه، از سمت جنوبی با روستای شارکه و چاله سرا، از سمت غربی با روستای پشد و نیلاش و از سمت شرقی با روستای خرف کوره همسایه و همجوار است.

نقشه هوایی

در تصویر زیر نقشه هوایی روستا قابل مشاهده است. برای دیدن جزییات و گشت و گذار مجازی در آن  بر روی عکس کلیک کنید.

نقشه هوایی چپه زاد
نقشه هوایی چپه زاد

فاصله چپه زاد تا ماسال

از ماسال تا این روستا حدود 7.9 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 16 دقیقه طی کنید.

مرتبط:   کفود مژده کجاست؟ معرفی نقشه، آب و هوا و جمعیت روستا

فاصله چپه زاد تا شاندرمن

از شاندرمن تا این روستا حدود 2.4 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 6 دقیقه طی کنید.

فاصله چپه زاد تا شیخ نشین

از این روستا تا شیخ نشین حدود 7.2 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 13 دقیقه طی کنید

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا