شاندرمن

کفود مژده کجاست؟ معرفی نقشه، آب و هوا و جمعیت روستا

روستای کفودمژده، روستایی از توابع بخش شاندرمن شهرستان ماسال در استان گیلان ایران است. این روستا در دهستان شاندرمن قرار دارد که بسیار کوچک اما زیبا و سرسبز است. در ادامه با ایرانیجو به معرفی این روستا می پردازیم.

کفود مژده کجاست؟ 

این روستا، روستایی زیبا و سرسبز در دل جنگل های گیلان است. این روستا به دلیل طبیعت بکر و زیبای خود، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در این منطقه است. خانه ها و کلبه های چوبی بسیار بانمکی در این روستا واقع شده است و سبب افزایش زیبایی این منطقه شده است.

کفود مژده کجاست؟
کفود مژده کجاست؟

جمعیت روستا

بر اساس آخرین سرشماری های انجام شده در سال 1395 حدود 473 نفر جمعیت و 123 خانوار، در این منطقه ساکن هستند و در آن زندگی می کنند.

لوکیشن کفود مژده روی نقشه ایران

شما توانید با مشاهده تصویر زیر مکان قرار گیری این روستا را در گوگل مپ مشاهده کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

لوکیشن کفود مژده روی نقشه ایران
لوکیشن کفود مژده روی نقشه ایران

موقعیت جغرافیایی

این روستا از توابع دهستان شاندرمن است. این روستا از سمت شمالی با روستای خرف کوره، از سمت جنوبی با روستای کیش خاله از سمت غربی با چاله سرا و از سمت شرقی با روستای کفود همسایه و همجوار است.

نقشه هوایی

در تصویر زیر نقشه هوایی روستا قابل مشاهده است. برای دیدن جزییات و گشت و گذار مجازی در آن بر روی عکس کلیک کنید.

نقشه هوایی روستای کفود مژده
نقشه هوایی روستای کفود مژده

فاصله کفودمژده تا ماسال

از ماسال تا این روستا حدود 8.3 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 14 دقیقه طی کنید.

مرتبط:   وزمتر کجاست؟ معرفی نقشه، آب و هوا و جمعیت

فاصله کفود مژده تا شاندرمن

از شاندرمن تا این روستا حدود 2.8 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 5 دقیقه طی کنید.

فاصله کفودمژده تا شیخ نشین

از این روستا تا شیخ نشین حدود 8.6 کیلومتر مسافت وجود دارد. شما میتوانید با ماشین شخصی خود این مسافت را در حدود 14 دقیقه طی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا