کرجلوله بازکنی

بهترین لوله بازکنی در کرج ✔️【لیست 10 تایی】شرکت تخلیه چاه کرج

آشنایی با خدمات لوله بازکنی کرج و تخلیه چاه در کرج، یکی از مشکلاتی که در هر خانه‌ای ممکن است رخ دهد گرفتگی لوله است. این گرفتگی در لوله آشپزخانه، سرویس بهداشتی، بالکن، پاسیو، حمام و غیره صورت می‌گیرد. در این زمان بهتر است با بهترین لوله بازکنی در کرج تماس بگیرید، چرا که مراجعه به افراد غیرمتخصص دردسرهای زیادی مانند دوباره کاری، کثیفی و نشتی ساختمان و غیره را در پی دارد.

خدمات لوله بازکنی کرج

ایرانیجو تنها به معرفی خدمات می پردازد وهیچگونه مسئولیتی در خصوص صحت اطلاعات وانجام خدمات ندارد.

خدمات فنی تلاش

📌 ارائه خدمات در سراسر کرج و حومه

 • ☎️ شماره تماس: 09126058719
 • 📱 موبایل: 09126058719
لوله بازکنیسراسر کرج
ساعات کاری24 ساعته
هزینه خدمات100 الی 600
تعداد لوله بازکن10 نفر
سابقه کار+10 سال
خدمات لوله بازکنی کرج

لیست بهترین لوله بازکنی و تخلیه چاه کرج

ایرانیجو تنها به معرفی خدمات می پردازد و هیچ مسئولیتی در قبال انجام خدمات ندارد.

لطفا در زمان تماس بگویید که در ایرانیجو با آنها آشنا شده اید.

ردیفنام شماره تلفنآدرس
1لوله بازکنی امید09106552020کرج، گلشهر
لوله بازکنی بهروز09123171321کرج، شهرک اوج
لوله بازکنی فردیس09123690915کرج، فردیس
لیست خدمات لوله بازکنی در کرج

برای ثبت اطلاعات خود در لیست فوق و مشاهده تعرفه تبلیغات اینجا کلیک کنید.

تخلیه چاه در کرج، هماهنگی آنلاین و اینترنتی، بهترین چاه بازکن کرج

زمانی که چاه فاضلاب پر می‌شود و یا دچار گرفتگی می‌شود، زندگی در آن محل دچار اختلال خواهد شد، چرا که استفاده از سرویس بهداشتی، حمام و حتی شستشوی آشپرخانه مختل می‌گردد، و ممکن است حتی بود بد فاضلاب نیز اهالی چندین ساختمان اطراف را نیز اذیت کند. در این هنگام نیاز به خدمات تخلیه چاه در کرج برای بازکردن چاه یا لایه روبی آن دارید.

دلایل گرفتگی لوله چیست؟

شایع‌‌ترین دلایل گرفتگی لوله عبارتند از:

خدمات لوله بازکنی آنلاین و اینترنتی
خدمات لوله بازکنی آنلاین و اینترنتی
 1. گرفتگی به وسیله اشیا و یا مواد غذایی مثل روغن، کورک لباس، تفاله چای و قهوه، استخون ماهی، پوست تخم مرغ و غیره، موارد ذکر شده ممکن است وارد لوله فاضلاب شده و باعث باریک شدن مسیر لوله و در نتیجه موجب گرفتگی لوله می‌شود.
 2. از شایع‌‌ترین دلایل دیگر می‌توان به رعایت نکردن اصول معماری و مهندسی در هنگام ساخت و ساز ساختمان‌ها اشاره کرد که بعد از مدتی کمی مشکل به وجود می‌آید.
 3. در بعضی از مواقع نیز ممکن است در هنگام ساخت و ساز، مصالح ساختمانی وارد لوله شود.

نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

 • پیچیدن بوی نامطبوع فاضلاب در محیط
 • گرفتگی توالت فرنگی و یا ایرانی
 • بالا زدن آب در حمام یا سرویس بهداشتی
 • پدید آمدن حشرات موذی در ساختمان
 • جمع شدن فاضلاب در سینک‌ ظرف‌شویی یا روشویی

چند راه حل ساده برای رفع گرفتگی لوله در کرج

اگر دچار مشکل گرفتگی لوله در خانه یا محل کار خود شده اید، با روشهای زیر ممکن است بتوانید گرفتگی را برطرف کنید.

رفع گرفتگی لوله با آب جوشیده توسط لوله بازکنی کرج

ساده‌‌ترین راه برای باز کردن لوله گرفته شده استفاده از آب جوش است. آب جوش را در 2 یا 3 مرحله داخل لوله‌ی گرفته شده به آرامی بریزید و کمی منتظر بمانید سپس دوباره این کار را تکرار کنید.

بازکردن لوله با سیم بلند و خمیده (فنر)

یکی دیگر از روش‌های ساده برای باز کردن لوله این روش است. یک کاور یا گیره‌ای که به آن لباس‌های خود را آویزان می‌کنید صاف کنید و آن را به داخل لوله بفرستید و با آن میله تمام محتویات و جرم‌های داخل لوله را به خوبی بیرون بکشید. توجه کنید که محتویات را به هیچ وجه هل ندهید تا به پایین برود، سپس وقتی تمام محتویات را خارج کردید، با آب داغ لوله را به خوبی شستشو دهید.

رفع گرفتگی لوله‌های روشویی و دستشویی
رفع گرفتگی لوله‌های روشویی و دستشویی در لوله بازکنی کرج

رفع گرفتگی لوله با ماده شوینده

در صورتی که لوله‌ی سرویس بهداشتی شما دچار گرفتگی شده است، 1/4 فنجان ماده شوینده ظرف را با مقداری آب ترکیب کنید و آن را بجوشانید، این ترکیب داخل لوله را به خوبی تمیز می‌کند و باعث باز شدن لوله می‌شود؛ و مثل روان کننده در لوله فاضلاب عمل می‌کند. بعد از انجام این کار حتما مقدار کافی آب داغ در داخل لوله بریزید.

بازکردن لوله با جوش شیرین و سرکه

اگر لوله‌ی حمام شما مسدود شده، کمی جوش شیرین را به همراه سرکه به خوبی مخلوط کنید، و طی دو مرحله داخل لوله بریزید، و حدود 1 ساعت منتظر بمانید؛ سپس وان را با آب داغ پر کرده و درپوش وان را بردارید و آب را با فشار 45 تا 60 گالن به لوله بفرستید. این فشار وارد شده و موادی که قبلا داخل لوله‌ها بوده راه لوله را به راحتی باز می‌کند.

جوهر نمک برای بازکردن گرفتگی لوله

اول به این نکته توجه کنید که برای استفاده از این محلول باید خیلی احتیاط کنید، پس یک دستکش پلاستیکی بپوشید و حتما از محافظ چشم استفاده کنید، جوهر نمک محلولی است که می‌تواند باعث سوختگی‌های شدید شود. مقدار 3/4 گالن آب سرد را با 3 فنجان جوهر نمک به خوبی ترکیب کنید تا ترکیب شروع به جوشش کند، سپس محلول را داخل لوله‌ی گرفته شده بریزید و حدود نیم ساعت منتظر بمانید. بعد با آب داغ لوله‌ی گرفته شده را به خوبی شستشو دهید، در صورت لزوم می‌توانید دوباره این کار را انجام دهید.

رفع مشکل گرفتگی لوله‌های حمام

مخلوط نمک و سرکه برای بازکردن لوله گرفته

یک سوم فنجان نمک را با یک سوم فنجان سرکه به خوبی مخلوط کنید، هنگامی که این ترکیب شروع به جوشش کرد سریع ترکیب را داخل لوله بریزید. این مخلوط باعث تمیز شدن لوله می‌شود و محتویات گیر کرده در لوله را از بین می‌برد. بهتر است تمام طول شب این ترکیب در لوله به همان شکل بماند و سپس با آب داغ و پرفشار، لوله را به خوبی بشویید.

لوله زانویی

به این لوله به دلیل شباهتش به زانو، لوله زانویی گفته می‌شود. لوله‌ای خمیه است که انعطاف پذیر است و یکی از راهای ساده برای باز کردن لوله ظرفشویی است. اول باید لوله‌ی زانویی را باز کرده سپس آن را به خوبی شستشودهید و دوباره آن را سر جایش قرار دهید.

نمک و جوش شیرین

نصف فنجان نمک را با نصف فنجان جوش شیرین به خوبی مخلوط کنید، و این ترکیب را داخل لوله‌ی گرفته شده بریزید و سپس حدود 10 تا 20 دقیقه منتظر بمانید. بعد آب جوش را داهل لوله بریزید و شستشو دهید، این محلول می‌تواند چربی‌ها و جرم‌های داخل لوله را به خوبی حل می‌کند.

تخلیه چاه

اول یک سطل خالی را برای جمع کردن آب زیر لوله یو شکل فاضلاب بگذارید، سپس با استفاده از آچار، واشر دو سر انتهایی لوله‌ی مورد نظر را که زیر سینک هست شل کنید.

حتما اجزای لوله را با دست نگه دارید وقتی پست‌ها را به طور کامل باز کردید، سپس آن را آزاد کنید وسعی کنید که به طرف سطل برگردانید تا همه‌ی محتویات لوله داخل سطل بریزید. سپس هرچه داخل لوله مانده را با کمک مسواک یا وسیله‌ای که با آن می‌تواند داخل لوله را تمیز کند، به خوبی تمیز کنید.

جارو برقی خشک و تر

این وسیله برای باز کردن لوله بسیار به درد بخور است. با مکش قوی این جاروبرقی می‌توانید تمام محتویاتی که داخل لوله گیر کرده را بیرون بکشید.

اسید لوله بازکن

چرا نباید برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده کرد؟.

به این نکته حتما توجه داشته باشید که برای باز کردن لوله به هیچ وجه نباید از اسید استفاده کرد. این روش بد‌ترین روشی است که بعضی از افراد برای رفع سریع گرفتگی انجام می‌دهند. این محلول باعث باز شدن اتصالات می‌شود و فقط باعث افزایش هزینه‌ی اضافی برای شما می‌شود.

مرتبط:   رفع گرفتگی توالت فرنگی، 8 روش خانگی باز کردن توالت فرنگی

اگر این کارهای ذکر شده پاسخگو نبود نگران نباشید، توصیه می‌کنم برای جلوگیری از هزینه‌ی اضافی قبل از اقدام به رفع مشکل حتما با فردی متخصص در این امور مشورت کنید. هر زمان که با این قبیل از مشکلات رو به رو شدید می‌توانید از خدمات لوله بازکنی آنلاین کرج استفاده کنید و بدون دردسر در کم‌ترین زمین و به تمیز‌‌ترین شکل، با دستگاهای پیشرفته مشکلتان را رفع کنید.

تخلیه چاه کرج با ماشین

در روش مکنده ساکشن؛ دستگاه ساکشن بر روی ماشین خاور بنز (ظرفیت 6 هزار لیتر ظرفیت) و ماشین رنو بادسان (12 هزار لیتر ظرفیت) نصب می‌شود و ماشین و تانکر تخلیه چاه ساخته می‌شود و نوعی دیگر از این ماشین‌ها با پمپ‌های مخصوص کار می‌کند.

روش تخلیه چاه با ماشین
روش تخلیه چاه با ماشین

بعد از لایروبی کامل چاه توسط این ماشین ها، از نیسان هایی که بشکه دارند، برای انتقال این مواد استفاده می‌شود و پس از کفتراشی از ماشین کمپرس خاک، برای باقی مانده خاک استفاده می‌شود.

تخلیه سپتیک تانک در کرج

این نوع تخلیه با کمک دستگاهای مکنده ویژه و با نیروی انسانی انجام می‌‍‌‌‍شود. سپیتک تانک، با این روش به طور کامل تخلیه می‌شود.

سپتیک تانک به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 1. لایروبی سپتیک آشغالگیر
 2. لایروبی سپتیک لجن گیر

روش این دو وسیله کاملا متفاوت است.

در لایروبی سپتیک لجن گیر، لجن انباشته می‌شود و در لایروبی سپتیک آشغالگیر؛ آشغال‌ها انباشته می‌شود.

تخلیه سپتیک تانک
تخلیه سپتیک تانک

خدمامت لوله بازکنی در کرج چیست؟

هنگامی که به دلایل ذکر شده، لوله دچار گرفتگی شد، می‌توان از وسایل و تجهیزات زیادی برای رفع این مشکل استفاده کرد و لوله مسدود شده را باز کرد. اما بهترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی است.

بازکردن انواع لوله با لوله بازکنی آنلاین کرج
بازکردن انواع لوله با لوله بازکنی آنلاین کرج

لوله بازکنی در کرج یک شغل تخصصی است که افرادی که دارای ابزار و تجهیزات حرفه‌ای هستند و در این خصوص آموزش کافی و تجربه بالا دارند، اقدام به بازکردن گرفتگی لوله‌ها می‌کنند.

خدمات فنر لوله بازکنی در کرج چیست؟

فنر هیدرولیک لوله بازکنی، وسیله‌ای بسیار قوی برای تمیز کردن قسمتی از سیستم لوله کشی، تا حدود طول 8 متر است. همچنین برای تخلیه لوله‌های خانگی که بسته شده هستند نیز مناسب است.

جنس اکثر فنرهای لوله بازکنی از جنس فولاد مقاوم است و نوک تقریبا 100 سانتی متر می‌باشد.

روش کار انواع فنر لوله بازکنی در کرج به این صورت است که، این فنر مواد اضافی که باعث بسته شدن چاه شده است را به کمک پیچ‌های مخروطی شکلی که در نوک فنر وجود دارد، به درون چاه حرکت می‌دهد و تمامی موادی که باعث مسدود شدن لوله شده است را از دیواره‌ی لوله به طور کامل جدا می‌کند و باعث باز شدن لوله می‌شود.

به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این دستگاه باید حتما مهارت استفاده از این دستگاه را داشته باشید به همین دلیل بهتر است که این کار را به فردی متخصص و با تجربه بسپارید. می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی در کرج بهره مند شوید.

لوله بازکنی کرج با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای برای کمک به شما عزیزان برای رفع مشکل گرفتگی لوله به مناسب‌‌ترین هزینه آماده است.

فنر لوله بازکنی
فنر لوله بازکنی
نمونه‌ای از فنر لوله بازکنی
نمونه‌ای از فنر لوله بازکنی

انواع فنر لوله بازکنی چیست؟

در روش باز کردن لوله با فنر از دو نوع فنر می‌توان استفاده کرد که عبارتند از:

 • فنر لوله بازکنی دستی
 • فنر لوله بازکنی با دریل

که در ادامه هر دو نوع را توضیح می‌دهیم.

فنر لوله بازکنی دستی

از این نوع فنر برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی و ساده استفاده می‌شود، که به سرعت و به راحت‌‌ترین شکل ممکن مشکل را حل می‌کند.

روش کار با فنر لوله بازکنی دستی.

حتما قبل از استفاده از این فنر از دستکش مخصوص استفاده کنید، بعد نوک این فنر را درون لوله فاضلاب بسته شده بگذارید و به آرامی آن را داخل لوله حرکت دهید تا وقتی که به مانعی برخورد کند و فنر نتواند جلوتر برود. این کار را آهسته و با احتیاط انجام دهید تا لوله آسیب نبیند.

هنگامی که مطمئن شدید فنر از این جلوتر نمی‌رود می‌بایست انتهای فنر را بچرخانید. فنر‌های لوله بازکنی دارای سرهای انعطاف پذیر و ارتجاعی می‌باشند و درون لوله له راحتی شروع به پیچش می‌کند که همین پیچش باعث می‌شود لوله کاملا تمیز شود.

وقتی فنر را خارج کرید متوجه می‌شوید تمام موارد اضافی به همراه آن خارج شده است.

لوله بازکنی با دریل

همچنین شما می‌توانید برای افزایش سرعت از دریل در انتهای فنر استفاده کنید.

لوله بازکنی با دریل
لوله بازکنی با دریل

مزایای استفاده از دریل چیست؟ (بهترین لوله بازکنی کرج)

 • چرخش فنر با سرعت و قدرت بالا: هنگامی که از دریل استفاده کنید، فنر با سرعت بیشتر و قدرت بالا‌تری می‌تواند باعث باز شدن لوله‌ی گرفته شود.
 • دستگاهی سبک با حجم کم: این دستگاه نسبت به دستگاه فنر زنی حجم کم‌تری دارد و راحت‌تر حمل و نقل می‌شود.

معایب استفاده از دریل برای بازکردن لوله چیست؟

 • کنترل سخت فنر: در این روش چون فنر سرعت بالایی دارد کنترل و مهار کردن آن بسیار سخت است و امکان دارد از دست در برود و به جایی صدمه وارد کند.
 • سرعت بیش از انداز بالای فنر: اگر از فنرهایی که طول بیش‌تری دارند استفاده شود، وقتی از این روش بخواهیم لوله را باز کنیم ممکن است، سر فنر با سرعت بالایی به لوله برخورد کند و موجب ترک یا شکستگی لوله شود.
 • فنر بدون محافظ : از آن جایی که امکان دارد در طول انجام کار فنر دور پارچه و یا لباسی بپیچد، نداشتن فنر می‌تواند بدون محافظ بسیار خطرناک باشد.

اگر میخواهید فنر را به دریل متصل کنید به این نکته توجه کنید که، طول فنر نباید زیاد باشد و حتما مراقب دستان خود هنگام استفاده از دریل باشید.

در آخر به این نتیجه می‌رسیم که این روش برای افراد مبتدی مناسب نیست، و با این کار ممکن است به لوله و یا شخص آسیب جدی وارد شود و باعث هزینه‌های گزاف شود.

به همین دلیل ضروری است که این کار را به شخصی بسپارید که مهارت کافی در استفاده از این ابزار را داشته باشد. تنها با یک تماس از خدمات لوله بازکنی اینترنتی در کرج بهره مند شوید.

فنر برقی (دستگاه لوله بازکنی در کرج)

این فنر برقی برای گرفتگی‌های سخت و عمیق و چاه هایی که ارتفاع زیادی دارند استفاده می‌شود. و با کمک یک دستگاه دریل انجام می‌شود.

دستگاه لوله بازکنی دستگاهی است که کار باز کردن لوله‌های بسته شده را بسیار راحت کرده است. اگر می‌خواهید هرچه سریع‌تر مشکلتان را حل کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که از این دستگاه استفاده کنید، ولی کار کردن با این دستگاه، تجربه و مهارت‌های خاصی می‌خواهد که کادر مجرب لوله بازکنی کرج می‌توانند به شما در این امر کمک کنند.

بازکردن لوله با استفاده از دستگاه فنربرقی
بازکردن لوله با استفاده از دستگاه فنربرقی

دستگاه‌های لوله بازکنی در کرج سرعت بالاتر و قدرت بیش‌تری در چرخش نسبت به فنر لوله بازکنی دستی دارند، به همین دلیل، جنس فنر‌ها در این دستگاه‌ها قوی‌تر از جنس فنر لوله بازکنی دستی است.

ویژگی‌های فنر لوله باز کن برقی

این دستگاه از ترکیب موتور و فنر ساخته شده است، که موتر نیروی مورد نیاز دستگاه برای چرخش این فنر را تامین می‌کند و فنر باعث تمیزی لوله می‌شود.

مزایای دستگاه‌های لوله بازکنی:

 • از برق شهری می‌تواند استفاده کند.
 • کوچک می‌باشد و به راحتی می‌توان حملش کرد.
 • گرفتگی‌های سخت و شدید لوله‌ها را برطرف می‌کند.
 • برای انواع لوله‌ها سر فنر‌های متفاوتی وجود دارد.
 • برای لوله‌های طولانی انواع فنر لوله بازکنی بلند موجود است.
 • دستگاه لوله بازکنی سرعت بالا‌تری دارد.

مقایسه انواع فنر لوله بازکنی دستی با فنر برقی

برای رفع گرفتگی لوله راهای بسیاری وجود دارد. همانطور که گفتیم اگر گرفتگی ساده و سطحی باشد می‌توان از فنر لوله بازکنی دستی استفاده کرد. آمار اگر گرفتگی سخت و شدید‌تر باشد (مانند گرفتگی لوله فاضلاب توسط گچ یا سیمان که در زمان بنایی به وجود می‌آید) باید از از دستگاه فنر زنی لوله بازکن برقی استفاده کرد، و نیاز به فنرها و سر فنرهای پیشرفته‌تر است.

مرتبط:   لوله بازکنی کمالشهر، فوری، شبانه روزی با کمترین هزینه

چنته لوله بازکنی چیست و چه کاربردی برای لوله بازکن کرج دارد؟

به پودر لوله بازکن چنته گفته می‌شود و برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌باشد. روش استفاده از این پودر بسیار راحت است.

از این پودر بیشتر برای باز کردن گرفتگی سطحی مثل تمیز کردن چربی رسوب شده در لوله‌های سينک ظرفشويي استفاده می‌شود، چون برای این موارد استفاده از فنر زیاد مناسب نیست.

روش استفاده از چنته برای رفع گرفتگی لوله در کرج

استفاده از پودر چنته بسیار راحت است؛ کمی پودر چنته را در لوله‌ی مورد نظر ریخته و کمی منتظر بمانید. بعد از چند دقیقه پودر باعث باز شدن لوله می‌شود. سپس آب را کمی باز کنید تا جرم را به طور کامل از لوله‌ها پاک کند. این پودر به سادگی می‌تواند گرفتگی که توسط چربی و آشغال‌های جزئی ایجاد شده را از بین ببرد.

استفاده از چنته برای بازکردن لوله
استفاده از چنته برای بازکردن لوله

به این نکته توجه کنید که استفاده بیش از حد این پودر نیز مثل محلول‌های شیمیایی موجب پوسیدگی لوله‌ها می‌شود. در این خصوص حتما با لوله بازکنی کرج مشورت کنید.

مزایای استفاده از پودر چنته چیست؟

همانطور که گفتیم بهترین روش برای باز کردن لوله‌های فاضلاب استفاده از این پودر است. اکثر اوقات دلیل بسته شدن لوله‌های فاضلاب می‌تواند گیر کردن ذرات غذا، چربی و یا آشغال‌های ریز باشد. در نتیجه برای گرفتگی‌های سطحی بسیار کارآمد است.

معایب استفاده از پودر چنته چیست؟

اگر از پودر چنته برای گرفتگی لوله‌های فاضلاب بیش از حد استفاده کنیم، به مرور این لوله‌ها پوسیده می‌شوند.

پودر چنته یک ماده‌ی شیمیایی است، به همین دلیل اگر به طور مداوم از این پودر استفاده کنیم، باقی مانده‌ی این پودر در دراز مدت باعث سوراخ شدن و یا شکستگی لوله می‌شود و بدون اینکه شما متوجه شوید آب درون لوله هدر می‌رود و باعث نم گرفتگی و رطوبت در ساختمان می‌شود، که این موضوع ممکن است بسیار خطرناک باشد.

روش استفاده از دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای در کرج (ژنراتور)

در این نوع دستگاه نوعی الکترو فنر استفاده شده که این دستگاه را به یکی از بهترین ژنراتور‌ها تبدیل کرده است.

این دستگاه می‌تواند به راحتی از لوله رد شود چون فنر لوله باز کن بسیار منعطف است. اما به این نکته توجه کنید که بهتر است نسبت به دستگاه خود از سر فنر مخصوص آن دستگاه استفاده کنید.

استفاده از لوله بازکن ارابه‌ای برای رفع گرفتگی لوله ها
استفاده از لوله بازکن ارابه‌ای برای رفع گرفتگی لوله ها

فنر لوله باز کن می‌باسیت به الکترو موتور وصل شود تا زمانی که موتور شروع به روشن شدن کرد، فنر نیز شروع به کار کند. این فنر‌ها برای موارد گوناگون و متنوعی طراحی و استفاده می‌شود و متراژهای مختلفی دارد.

روش استفاده از دستگاه لوله بازکن ارابه‌ای چگونه است؟

این دستگاه، موتور گرداننده‌ای دارد که باعث دوران فنرمی‌‌شو د. برای از بین بردن گرفتگی‌های لوله و کارآمد بودن دستگاه، از کلید‌های چپ گرد و راستگرد که بر روی الکتروموتورها قراردارد می‌توان استفاده کرد. به این نکته توجه داشته باشید که هنگام کار با این دستگاه ابتدا باید مطمئن شوید که کلید‌ها راست گرد یا چپ گرد است.

برای کار با این دستگاه، اول آن را روشن کنید و فنر دوار را با کمک دست، به داخل لوله حرکت دهید، این کار باعث می‌شود که فنر لوله باز کن از جای خود خارج نشود.

سپس اهرم گرداننده فنر را فشار دهید تا فنر حرکت کند. بعد از مدتی، فنر گرفتگی‌های لوله را به راحتی باز می‌کند، چون فنر لوله باز کن در کرج شروع به گردش کرده است. به این نکته توجه داشته باشید که باید محل هایی که لوله دچار گرفتگی شده را پیدا کرده و فشار بیش‌تری وارد کنید.

البته در حین آموزش کار با این دستگاه، وقتی به گرفتگی می‌رسید به هیچ عنوان فشار بیش از حد به روی فنر وارد نکنید چون امکان دارد که فنر در لوله بشکند.

استفاده از شیلنگ آب

برای این که دستگاه لوله بازکنی ارابه‌ای بهتر کار کند، از شلنگ استفاده کنید و این شلنگ را به شیر آب که داخل مجرای فاضلاب است متصل کنید و همان موقعی که فنر شروع به گردش می‌کند، شیر آب را باز کنید.

بعد از اینکه شیر آب باز شد، فنر لوله باز کن به آسانی جرم‌های دیوار را می‌تراشد و لایروبی انجام می‌دهد و آبی که از شلنگ خارج می‌شود، لوله‌ها را شستشو داده و جرم‌ها را به درون چاه هدایت می‌کند.

به این نکته توجه داشته باشید که این دستگاه را باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس کنید.

نکات ایمنی در هنگام کار با دستگاه لوله بازکنی ارابه ای

برای جلوگیری از مشکلات و حوادث باید نکات ایمنی را رعایت کرد، زیرا رعایت نکردن این نکات موجب بروز حادثه و اتلاف وقت و هزینه‌های اضافی می‌شود.

 1. حتما قبل از کار با این دستگاه از دستکش چرمی استفاده کنید.
 2. از تجهیزات ایمنی قبل از روشن کردن موتور این دستگاه استفاده کنید.
 3. چون سرعت زیاد این دستگاه موجب پیچ خوردن فنر می‌شود و ممکن است که به کسی برخورد کند، پس از دور موتور پایین دستگاه استفاده کنید، یا دور دستگاه را با توجه به اندازه گرفتگی و نوع لوله‌ی گرفته شده تنظیم کنید.

این دستگاه لوله بازکنی در رفع چه نوع گرفتگی هایی موثر است؟

این دستگاه برای گرفتگی‌های سخت و بسیار شدید در انواع لوله‌های گرفته شده فاضلاب مناسب است.

(مثل گرفتگی لوله فاضلاب حمام، توالت، توالت فرنگی، سینک روشویی، ظرفشویی، چاه پارکینگ ها، حیاط‌ها و غیره).

قیمت لوله بازکنی در کرج با دستگاه‌های لوله بازکنی چقدر است؟

قیمت سرویس‌ها متفات می‌باشد و بستگی به نوع و اندازه گرفتگی، دستگاههایی که برای رفع گرفتگی استفاده شده، نوع و طول فنر استفاده شده و غیره دارد.

اما لوله بازکنی کرج با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت آماده خدمت به شما عزیزان است.

سه نظام لوله بازکنی چیست؟

سه نظام لوله باز کنی روشی است که عده کمی با آن آشنایی دارند. از این روش برای لوله‌های سفت و سخت و سیمانی استفاده می‌شود.

درون دستگاه‌های لوله بازکنی با توجه به اینکه موتور دینام چه قدرتی دارد، از ۳ تا ۱۵ عدد سه نظام وجود دارد.

این دستگاه‌ها ابعاد و شمایل‌های مختلف و متفاوتی دارند. جنس دستگاه از آلومینیوم، استیل و برنج می‌باشد. با فشار دادن دسته‌ی دستگاه این سه نقطه نظام‌ها شروع به جمع شدن می‌کنند، و سپس فنر را می‌گیرند.

نظام به کمک دینامی که با تسمه به آن وصل است شروع به چرخش می‌کند، و باعث چرخش فنر نیز می‌شود. دستگاه سه نظام دکمه چپ و راست گرد دارد. هنگامی که که فنر در لوله‌ی بسته شده گیر کرد، آن را رها می‌‌کند و آن را با حرکت عقب جلو آزاد می‌کند. اگر سه نظام دستگاه نباشد فنر شروع به چرخش نمی‌کند پس نقش بسیار مهمی در این امر دارد.

انواع سه نظام دستگاه لوله بازکنی

انواع سه نظام با کاربردهای متفاوت و مخصوصی وجود دارد که مهم‌‌ترین آنها عبارتند از:

 • سه سیستم فنر
 • چهار پایه دینام ۳۵۰
 • دستگاه دینام فرغونی دینام ۱۴۰۰
 • جعبه‌ای دینام ۳۷۵
 • دستگاه مته‌ای دینام ۲۰۰
 • سه پایه دینام ۳۰۰

به عنوان مثال: دستگاه فرغونی برای لوله‌های ۲۰ اینچ مناسب است. از این دستگاه اغلب در شرکت‌ها و برای لوله‌های اصلی (شاه لوله)استفاده می‌شود. و دستگاه پمپ باد برای گرفتگی شدید و سیمانی مناسب است. این نوع گرفتگی‌های سخت با دستگاه موشکی باز نمی‌شود.

انواع فنر و کاربرد آن در سه نظام دستگاه لوله بازکنی

فنرهای مختلف برای سه نظام لوله بازکنی
فنرهای مختلف برای سه نظام لوله بازکنی

سر فنر الماسه

این نوع فنر مثل الماس است و از آلومینیوم و مس تشکیل شده است. این لوله به داخل لوله آسیب نمی‌رساند و خطی روی آن نمی‌اندازد، به همین دلیل برای لوله‌های باریک و ظریف مورد استفاده قرار می‌گیرد مثل لوله‌ی داخل کاسه‌ی توالت فرنگی.

مرتبط:   بهترین لوله بازکنی در شیراز ☎️ [لیست 10 تایی] ✔️ خوب و ارزان

سه نظام فنری

این فنر از جنس فولاد است و سر تیزی دارد. و از آن برای بازکردن لوله هایی که با سیمان یا گچ گرفته شده اند استفاده می‌شود. این فنر می‌تواند لوله‌ی گرفته شده را تراش دهد و راه آن را باز کند.

فنر ۳۰ متری

این فنر از فنر‌های دیگر کلفت‌تر و ضخیم‌تر است برای همین نمی‌تواند به دور خودش بپیچد. برای لوله‌های طولانی از این فر استفاده می‌شود. فنر ۳۰ م‌تری به همراه دستگاه ۵۵۰ موشکی استفاده می‌شود و برعکس فنرهای دیگر از دور تراش پشت ۱۸ است.

فنر ۱۵ متری

این فنر برای همه‌ی لوله‌ها قابل استفاده است.

فنر‌های ۲۰ متری

این فنر برای طبقات استفاده می‌شود.

قیمت سه نظام لوله بازکنی در کرج

قیمت این ابزار به شماره‌ی ابزاری که داخل دستگاه قرار دارد بستگی دارد.

همان طور که گفتیم، فنر‌های ابزار سه نظام با فنر‌های معمولی متفاوت است. سه نظام با سر فنرهای ویژه به درون لوله فرستاده می‌شوند تا بتواند قسمت درونی لوله را تراش دهد.

قیمت این نوع فنر حدودا بین 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان می‌باشد و بستگی به متراژ آن دارد.

لوله بازکنی کرج با پمپ تراکم هوا

کار این پمپ فشردن و متراکم کردن هوا داخل مخزن خودش است. بعد از فشرده سازی هوا، تکنسین لوله بازکن شلنگی که به پمپ متصل است را به درون لوله فاضلاب‌ای که گرفته شده وارد می‌کند، سپس دکمه مخصوص فشار هوایی را می‌زند تا هوای درون مخزن با فشار زیادی وارد لوله شود. این فشار زیاد باعث باز شدن لوله می‌شود.

نمونه‌ای از پمپ تراکم هوا مناسب برای لوله بازکنی
نمونه‌ای از پمپ تراکم هوا مناسب برای لوله بازکنی

روش کار با دستگاه تراکم هوا

کارکردن با این دستگاه نیازمند تجربه و تخصص کافی است و حتما باید توسط تکنسین‌های لوله باز کن انجام شود، اما امروزه دستگاه هایی با ابعاد کوچکتر هم به بازار آمده که می‌‌توان در خانه از این دستگاه استفاده کرد. به این نکته توجه کنید که این دستگاه قدرت بالایی نداشته و برای گرفتگی‌های سطحی و کم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای کار با این دستگاه، باید محل گرفتگی لوله را به درستی پیدا کرده، سپس سر این دستگاه را از همان جا وارد لوله‌ی گرفته شده کنید.

به این نکته توجه کنید که ابتدا خروجی‌های فاضلاب را با پارچه بپوشانید، سپس از این دستگاه استفاده کنید. چون ممکن است وقتی که هوا با فشار وارد لوله شده، کثیفی‌ها نیز با آن به بیرون پاشیده شود و محیط را آلوده کند. همینطور با بستن سایر خروجی ها، توان دستگاه در یک نقطه متمرکز می‌شود.

کرج شهری در 36 کیلومتری تهران است که در دامنه جنوبی البرز قرار گرفته و به آن شهر 72 ملت گفته می‌شود. زادگاه بزرگانی چون جلال آل احمد (طالقان)، سیمین دانشور (برغان) و آیت الله طالقانی که به واسطه نزدیکی به پایتخت امروزه یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای استان البرز می‌باشد. جاده چالوس آن در خاطره همه ایرانی ها ماندگار است و مزه میوه ها و محصولات متنوع کوه رج همیشه در یادمان می‌ماند.

کرج در ایرانیجو

چه مواقعی نمی‌شود از پمپ هوا استفاده کرد؟

برای گرفتگی هایی مثل مصالح ساختمانی ابه هیچ وجه از این دستگاه نمی‌شود استفاده کرد، چون امکان دارد حجم گرفتگی را بیشتر کند.

ارائه خدمات لوله بازکنی در سراسر کرج و استان البزر

در هر منطقه ای از کرج و استان البرز که باشید، برای دریافت خدمات لوله از بهترین لوله بازکن های کرج، کافی است با شماره درج شده تماس بگیرید.

انواع خدمات قابل ارائه توسط لوله بازکن کرج

 1. لوله بازکنی به صورت شبانه روزی در کرج
 2. لوله بازکنی با قیمت مناسب، ارزان در کرج
 3. لوله بازکنی سریع و فوری در کرج
 4. لوله بازکنی به همراه مجوز در کرج
 5. لوله بازکنی صنعتی مخصوص لوله‌های بزرگ در کرج
 6. نزدیک‌ترین و مناسب‌‌ترین لوله بازکنی سیار کرج
 7. در آوردن انواع اشیاء از چاه توالت فرنگی، ایرانی، حمام، سینک روشویی، سینک ظرفشویی و غیره
 8. رفع گرفتگی لوله آبگرمکن توسط لوله باز کن مجرب و ماهر در کرج
 9. رسوب زدایی لوله و چاه فاضلاب توسط لوله باز کن متخصص در کرج
 10. از بین بردن بوی نامطبوع و بد توالت و فاضلاب،
 11. لوله بازکنی با ارائه فاکتور به همراه تضمین در کرج
 12. سرویس لوله بازکنی با فشار هوا در کرج
 13. لوله بازکنی مجرب در کرج با استفاده از فنر و سایر دستگاههای پیشرفته

لوله بازکنی کرج، بصورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی در ایام تعطیل سال، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

قیمت لوله بازکنی در کرج

هزینه لوله بازکنی در کرج به عوامل متعددی وابسته است، به همین علت قیمت متغیری دارد. برای اینکه بتوان قیمت را به طور دقیق محاسبه کرد، می‌بایست قبل از اینکه برای رفع گرفتگی کاری انجام دهید، ببینید باید از چه دستگاهی استفاده کنید تا از پرداخت هزینه‌های بیهوده و گزاف جلوگیری کنید چرا که استفاده از دستگاه اشتباه می‌تواند خسارت و مشکلات جدی به وجود بیاورد.

رفع گرفتگی انواع لوله در کرج بصورت تخصصی
رفع گرفتگی انواع لوله در کرج بصورت تخصصی

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی آنلاین

 • نوع و شدت گرفتگی لوله یا چاه: باید دید که گرفتگی لوله در چه حد است، نرخ لوله بازکنی نسبت به کم و زیاد بودن گرفتگی متفاوت است.
 • محل دقیق گرفتگی لوله: برای تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله باید از روش هایی که نیازمند تجربه و تخصص است استفاده کرد به همین دلیل نیازمند فردی مجرب است. در نتیجه تشخیص محل گرفتگی لوله بر تعرفه لوله بازکنی تاثیر گذار است.
 • رفع گرفتگی لوله با خرابی و یا بدون خرابی: گاهی برای باز کردن لوله فاضلاب، لوله بازکن مجبور می‌شود قسمتی از لوله کشی را مجددا انجام دهد که هزینه‌ی لوله کشی دوباره، جداگانه محاسبه می‌شود.
 • در آوردن اشیاء از چاه: برای انجام این کار باید از تجهیزات و وسایل به خصوصی استفاده کرد و لوله بازکن باید تجربه‌ای کافی داشته باشد تا به آسانی اشیا را به بیرون بکشد، به همین دلیل هزینه در آوردن اجسام از چاه توسط فنر زنی تفاوت دارد. اگر لوله بازکن مجبور به تخریب لوله برای خارج کردن اشیا شود، تعمیر لوله به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.
 • استفاده از محلول شیمیایی: اگر لوله با جسم سخت مسدود شده باشد، لوله باز کن باید از محلول شیمیایی هم برای باز شدن لوله استفاده نماید؛ میزان استفاده از این محصول بر هزینه لوله بازکنی تاثیرگذار است.
 • استفاده از ابزارهای مختلف در رفع گرفتگی لوله: باید به اینکه گرفتگی لوله از چه نوعی هست توجه کرد و از ابزارهای مناسب برای رفع گرفتگی لوله استفاده کرد. نوع تجهیزات، ابزارها و دستگاه لوله بازکنی استفاده شده بر هزینه لوله بازکنی تاثیرگذار است.
 • متراژ و نوع: قیمت لوله بازکنی وابسته به متراژ و نوع گرفتگی می‌باشد. در بعضی مواقع، از سر فنرهای ضخیم در گرفتگی‌های شدید استفاده می‌شود که منجر به افزایش هزینه فنر زنی لوله می‌گردد.
 • مدت زمان انجام کار: در صورتی که باز کردن لوله زمان زیاد و خارج از معمولی ببرد، هزینه‌ی انجام کار بیشتر محاسبه خواهد شد.
 • هزینه رفت و آمد: واضح است که دور و یا نزدیک بودن محلی که در آن گرفتگی لوله رخ داده است، بر روی قیمت لوله بازکنی تاثیر دارد.

قیمت های حدودی خدمات لوله بازکنی

برخی از قیمت های حدودی خدمات لوله بازکنی به شرح زیر است:

خدمتقیمت به تومان
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 6 متر با دستگاه150.000
بازکردن لوله فاضلاب از 6 متر تا 12 متر با دستگاه250.000
بازکردن لوله فاضلاب از 12 متر تا 25 متر با دستگاه550.000
بازکردن لوله فاضلاب از منهول با دستگاه ژنراتور فرقانی تا 30 متر با فنر سایز 281.300.000
تخلیه فاضلاب با تانکر 6000 لیتری با پمپ مکنده550.000
تخلیه چاه با تانکر 12000 لیتری و پمپ آبکش 1 سرویس تا 50 متر شیلنگ700.000
لایروبی هر نیسان 10 بشکه‌ای 120 لیتری 1 سرویس توسط نیروی انسانی بدون کارگر اضافه1.800.000
پمپاژ هر یک ساعت تخلیه آب با پمپ تک فازهر یک ساعت 180.000
ساعات بعدی 120.000
کف تراشی و لایروبی هر کمپرسی خاور با بردن خاک بدون کارگر اضافه1.170.000
برداشتن و پیدن طوقه بدون مصالح و پر کردن پشت طوقه یا کول130.000
حفر چاه نو در زمین معمولی طول در عرض در ارتفاع ضرب می‌شود تا یک متر لحاظ شود300.000
باز و بسته کردن درب چاه و طوقه چینی تا 1 متر بدون مصالح500.000
حفر چاه فقط میله در زمین معمولی برای هر متر350.000
لوله کشی و بنایی درب چاهتوافقی
حفر چاه نو در زمین دژ بوسیله کمپرسورتوافقی
بازدید یا کنسلی100.000
قیمت لوله بازکنی کرج
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی چه باید کرد؟

اگر دچار مشکل گرفتگی لوله در ساختمان شده اید، تنها کاری که نیاز است انجام دهید تماس با لوله بازکن حرفه‌ای و با تجربه است. همین الان با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه بازکردن لوله در کرج چقدر است؟

همانطور که گفته شد، بسته به نوع گرفتگی، ابزاری که برای بازکردن لوله استفاده می‌شود، و میزان کاری که نیاز است هزینه لوله بازکنی طبق تعرفه مشخص تعیین می‌گردد، برای مشخص شدن هزینه تماس بگیرید و مشکل را بگویید.

ارائه خدمات لوله بازکنی در کرج
ارائه خدمات لوله بازکنی در کرج

شماره تماس بهترین لوله بازکنی کرج

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی در کرج، می‌توانید با شماره درج شده در ایرانیجو تماس بگیرید، و بصورت آنلاین و اینترنتی؛ با یک لوله بازکن در نزدیکی خود هماهنگ شوید، تا در کم‌ترین زمان بازکردن لوله در محل را برای شما انجام دهد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا