کرج

بهترین لوله بازکنی گرمدره، شبانه روزی با کمترین هزینه

لوله بازکنی در گرمدره: یکی از مشکلاتی که در هر خانه‌ای ممکن است رخ دهد گرفتگی لوله است. این گرفتگی در لوله آشپزخانه، سرویس بهداشتی، بالکن، پاسیو، حمام و غیره صورت می‌گیرد. در این زمان بهتر است با بهترین لوله بازکنی گرمدره تماس بگیرید، چرا که مراجعه به افراد غیرمتخصص دردسرهای زیادی مانند دوباره کاری، کثیفی و نشتی ساختمان و غیره را در پی دارد.

لوله بازکنیسراسر گرمدره
ساعات کاری24 ساعته
هزینه خدمات100 الی 600
تعداد لوله بازکن10 نفر
سابقه کار+10 سال
خدمات لوله بازکنی گرمدره

بهترین لوله بازکنی گرمدره

اگر لوله های منزل یا محل کار شما دچار مشکل گرفتگی شده است، و یا شکستگی یا آبریزش دارد، همین الان با لوله بازکنی گرمدره تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای با بهترین قیمت بهره مند شوید.

دلایل گرفتگی لوله چیست؟

شایع‌‌ترین دلایل گرفتگی لوله عبارتند از:

خدمات لوله بازکنی آنلاین و اینترنتی
خدمات لوله بازکنی آنلاین و اینترنتی
 1. گرفتگی به وسیله اشیا و یا مواد غذایی مثل روغن، کورک لباس، تفاله چای و قهوه، استخون ماهی، پوست تخم مرغ و غیره، موارد ذکر شده ممکن است وارد لوله فاضلاب شده و باعث باریک شدن مسیر لوله و در نتیجه موجب گرفتگی لوله می‌شود.
 2. از شایع‌‌ترین دلایل دیگر می‌توان به رعایت نکردن اصول معماری و مهندسی در هنگام ساخت و ساز ساختمان‌ها اشاره کرد که بعد از مدتی کمی مشکل به وجود می‌آید.
 3. در بعضی از مواقع نیز ممکن است در هنگام ساخت و ساز، مصالح ساختمانی وارد لوله شود.

نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

 • پیچیدن بوی نامطبوع فاضلاب در محیط
 • گرفتگی توالت فرنگی و یا ایرانی
 • بالا زدن آب در حمام یا سرویس بهداشتی
 • پدید آمدن حشرات موذی در ساختمان
 • جمع شدن فاضلاب در سینک‌ ظرف‌شویی یا روشویی

چند راه حل ساده برای رفع گرفتگی لوله در گرمدره

اگر دچار مشکل گرفتگی لوله در خانه یا محل کار خود شده اید، با روشهای زیر ممکن است بتوانید گرفتگی را برطرف کنید.

رفع گرفتگی لوله با آب جوشیده

ساده‌‌ترین راه برای باز کردن لوله گرفته شده استفاده از آب جوش است. آب جوش را در 2 یا 3 مرحله داخل لوله‌ی گرفته شده به آرامی بریزید و کمی منتظر بمانید سپس دوباره این کار را تکرار کنید.

بازکردن لوله با سیم بلند و خمیده (فنر)

یکی دیگر از روش‌های ساده برای باز کردن لوله این روش است. یک کاور یا گیره‌ای که به آن لباس‌های خود را آویزان می‌کنید صاف کنید و آن را به داخل لوله بفرستید و با آن میله تمام محتویات و جرم‌های داخل لوله را به خوبی بیرون بکشید. توجه کنید که محتویات را به هیچ وجه هل ندهید تا به پایین برود، سپس وقتی تمام محتویات را خارج کردید، با آب داغ لوله را به خوبی شستشو دهید.

رفع گرفتگی لوله‌های روشویی و دستشویی
رفع گرفتگی لوله‌های روشویی و دستشویی

رفع گرفتگی لوله با ماده شوینده

در صورتی که لوله‌ی سرویس بهداشتی شما دچار گرفتگی شده است، 1/4 فنجان ماده شوینده ظرف را با مقداری آب ترکیب کنید و آن را بجوشانید، این ترکیب داخل لوله را به خوبی تمیز می‌کند و باعث باز شدن لوله می‌شود؛ و مثل روان کننده در لوله فاضلاب عمل می‌کند. بعد از انجام این کار حتما مقدار کافی آب داغ در داخل لوله بریزید.

مرتبط:   بهترین لوله بازکنی شاهین ویلا ✔️【لیست 10 تایی】تخلیه چاه شاهین ویلا

بازکردن لوله با جوش شیرین و سرکه

اگر لوله‌ی حمام شما مسدود شده، کمی جوش شیرین را به همراه سرکه به خوبی مخلوط کنید، و طی دو مرحله داخل لوله بریزید، و حدود 1 ساعت منتظر بمانید؛ سپس وان را با آب داغ پر کرده و درپوش وان را بردارید و آب را با فشار 45 تا 60 گالن به لوله بفرستید. این فشار وارد شده و موادی که قبلا داخل لوله‌ها بوده راه لوله را به راحتی باز می‌کند.

جوهر نمک برای بازکردن گرفتگی لوله

اول به این نکته توجه کنید که برای استفاده از این محلول باید خیلی احتیاط کنید، پس یک دستکش پلاستیکی بپوشید و حتما از محافظ چشم استفاده کنید، جوهر نمک محلولی است که می‌تواند باعث سوختگی‌های شدید شود. مقدار 3/4 گالن آب سرد را با 3 فنجان جوهر نمک به خوبی ترکیب کنید تا ترکیب شروع به جوشش کند، سپس محلول را داخل لوله‌ی گرفته شده بریزید و حدود نیم ساعت منتظر بمانید. بعد با آب داغ لوله‌ی گرفته شده را به خوبی شستشو دهید، در صورت لزوم می‌توانید دوباره این کار را انجام دهید.

رفع مشکل گرفتگی لوله‌های حمام

مخلوط نمک و سرکه برای بازکردن لوله گرفته

یک سوم فنجان نمک را با یک سوم فنجان سرکه به خوبی مخلوط کنید، هنگامی که این ترکیب شروع به جوشش کرد سریع ترکیب را داخل لوله بریزید. این مخلوط باعث تمیز شدن لوله می‌شود و محتویات گیر کرده در لوله را از بین می‌برد. بهتر است تمام طول شب این ترکیب در لوله به همان شکل بماند و سپس با آب داغ و پرفشار، لوله را به خوبی بشویید.

لوله زانویی

به این لوله به دلیل شباهتش به زانو، لوله زانویی گفته می‌شود. لوله‌ای خمیه است که انعطاف پذیر است و یکی از راهای ساده برای باز کردن لوله ظرفشویی است. اول باید لوله‌ی زانویی را باز کرده سپس آن را به خوبی شستشودهید و دوباره آن را سر جایش قرار دهید.

نمک و جوش شیرین

نصف فنجان نمک را با نصف فنجان جوش شیرین به خوبی مخلوط کنید، و این ترکیب را داخل لوله‌ی گرفته شده بریزید و سپس حدود 10 تا 20 دقیقه منتظر بمانید. بعد آب جوش را داهل لوله بریزید و شستشو دهید، این محلول می‌تواند چربی‌ها و جرم‌های داخل لوله را به خوبی حل می‌کند.

تخلیه چاه:

اول یک سطل خالی را برای جمع کردن آب زیر لوله یو شکل فاضلاب بگذارید، سپس با استفاده از آچار، واشر دو سر انتهایی لوله‌ی مورد نظر را که زیر سینک هست شل کنید.

حتما اجزای لوله را با دست نگه دارید وقتی پست‌ها را به طور کامل باز کردید، سپس آن را آزاد کنید وسعی کنید که به طرف سطل برگردانید تا همه‌ی محتویات لوله داخل سطل بریزید. سپس هرچه داخل لوله مانده را با کمک مسواک یا وسیله‌ای که با آن می‌تواند داخل لوله را تمیز کند، به خوبی تمیز کنید.

جارو برقی خشک و تر

این وسیله برای باز کردن لوله بسیار به درد بخور است. با مکش قوی این جاروبرقی می‌توانید تمام محتویاتی که داخل لوله گیر کرده را بیرون بکشید.

مرتبط:   لوله بازکنی در کلاک، فوری، 24 ساعته، با کمترین هزینه

اسید لوله بازکن

چرا نباید برای باز کردن گرفتگی لوله از اسید استفاده کرد؟.

به این نکته حتما توجه داشته باشید که برای باز کردن لوله به هیچ وجه نباید از اسید استفاده کرد. این روش بد‌ترین روشی است که بعضی از افراد برای رفع سریع گرفتگی انجام می‌دهند. این محلول باعث باز شدن اتصالات می‌شود و فقط باعث افزایش هزینه‌ی اضافی برای شما می‌شود.

اگر این کارهای ذکر شده پاسخگو نبود نگران نباشید، توصیه می‌کنم برای جلوگیری از هزینه‌ی اضافی قبل از اقدام به رفع مشکل حتما با فردی متخصص در این امور مشورت کنید. هر زمان که با این قبیل از مشکلات رو به رو شدید می‌توانید از خدمات لوله بازکنی آنلاین گرمدره استفاده کنید و بدون دردسر در کم‌ترین زمین و به تمیز‌‌ترین شکل، با دستگاهای پیشرفته مشکلتان را رفع کنید.

لوله بازکنی گرمدره چیست؟

هنگامی که به دلایل ذکر شده، لوله دچار گرفتگی شد، می‌توان از وسایل و تجهیزات زیادی برای رفع این مشکل استفاده کرد و لوله مسدود شده را باز کرد. اما بهترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی است.

بازکردن انواع لوله با لوله بازکنی آنلاین گرمدره
بازکردن انواع لوله با لوله بازکنی آنلاین گرمدره

لوله بازکنی در گرمدره یک شغل تخصصی است که افرادی که دارای ابزار و تجهیزات حرفه‌ای هستند و در این خصوص آموزش کافی و تجربه بالا دارند، اقدام به بازکردن گرفتگی لوله‌ها می‌کنند.

فنر لوله بازکنی چیست؟

فنر هیدرولیک لوله بازکنی، وسیله‌ای بسیار قوی برای تمیز کردن قسمتی از سیستم لوله کشی، تا حدود طول 8 متر است. همچنین برای تخلیه لوله‌های خانگی که بسته شده هستند نیز مناسب است.

جنس اکثر فنرهای لوله بازکنی از جنس فولاد مقاوم است و نوک تقریبا 100 سانتی متر می‌باشد.

روش کار انواع فنر لوله بازکنی به این صورت است که، این فنر مواد اضافی که باعث بسته شدن چاه شده است را به کمک پیچ‌های مخروطی شکلی که در نوک فنر وجود دارد، به درون چاه حرکت می‌دهد و تمامی موادی که باعث مسدود شدن لوله شده است را از دیواره‌ی لوله به طور کامل جدا می‌کند و باعث باز شدن لوله می‌شود.

به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این دستگاه باید حتما مهارت استفاده از این دستگاه را داشته باشید به همین دلیل بهتر است که این کار را به فردی متخصص و با تجربه بسپارید. می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی آنلاین بهره مند شوید.

لوله بازکنی گرمدره با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای برای کمک به شما عزیزان برای رفع مشکل گرفتگی لوله به مناسب‌‌ترین هزینه آماده است.

فنر لوله بازکنی
فنر لوله بازکنی
نمونه‌ای از فنر لوله بازکنی
نمونه‌ای از فنر لوله بازکنی

انواع فنر لوله بازکنی چیست؟

در روش باز کردن لوله با فنر از دو نوع فنر می‌توان استفاده کرد که عبارتند از:

 • فنر لوله بازکنی دستی
 • فنر لوله بازکنی با دریل

که در ادامه هر دو نوع را توضیح می‌دهیم.

فنر لوله بازکنی دستی

از این نوع فنر برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی و ساده استفاده می‌شود، که به سرعت و به راحت‌‌ترین شکل ممکن مشکل را حل می‌کند.

روش کار با فنر لوله بازکنی دستی.

حتما قبل از استفاده از این فنر از دستکش مخصوص استفاده کنید، بعد نوک این فنر را درون لوله فاضلاب بسته شده بگذارید و به آرامی آن را داخل لوله حرکت دهید تا وقتی که به مانعی برخورد کند و فنر نتواند جلوتر برود. این کار را آهسته و با احتیاط انجام دهید تا لوله آسیب نبیند.

مرتبط:   نمایندگی آذر باتری در کرج [لیست 5 تایی] آدرس و شماره تماس

هنگامی که مطمئن شدید فنر از این جلوتر نمی‌رود می‌بایست انتهای فنر را بچرخانید. فنر‌های لوله بازکنی دارای سرهای انعطاف پذیر و ارتجاعی می‌باشند و درون لوله له راحتی شروع به پیچش می‌کند که همین پیچش باعث می‌شود لوله کاملا تمیز شود.

وقتی فنر را خارج کرید متوجه می‌شوید تمام موارد اضافی به همراه آن خارج شده است.

لوله بازکنی با دریل

همچنین شما می‌توانید برای افزایش سرعت از دریل در انتهای فنر استفاده کنید.

لوله بازکنی با دریل
لوله بازکنی با دریل
مزایای استفاده از دریل چیست؟
 • چرخش فنر با سرعت و قدرت بالا: هنگامی که از دریل استفاده کنید، فنر با سرعت بیشتر و قدرت بالا‌تری می‌تواند باعث باز شدن لوله‌ی گرفته شود.
 • دستگاهی سبک با حجم کم: این دستگاه نسبت به دستگاه فنر زنی حجم کم‌تری دارد و راحت‌تر حمل و نقل می‌شود.

معایب استفاده از دریل چیست؟

 • کنترل سخت فنر: در این روش چون فنر سرعت بالایی دارد کنترل و مهار کردن آن بسیار سخت است و امکان دارد از دست در برود و به جایی صدمه وارد کند.
 • سرعت بیش از انداز بالای فنر: اگر از فنرهایی که طول بیش‌تری دارند استفاده شود، وقتی از این روش بخواهیم لوله را باز کنیم ممکن است، سر فنر با سرعت بالایی به لوله برخورد کند و موجب ترک یا شکستگی لوله شود.
 • فنر بدون محافظ : از آن جایی که امکان دارد در طول انجام کار فنر دور پارچه و یا لباسی بپیچد، نداشتن فنر می‌تواند بدون محافظ بسیار خطرناک باشد.

اگر میخواهید فنر را به دریل متصل کنید به این نکته توجه کنید که، طول فنر نباید زیاد باشد و حتما مراقب دستان خود هنگام استفاده از دریل باشید.

در آخر به این نتیجه می‌رسیم که این روش برای افراد مبتدی مناسب نیست، و با این کار ممکن است به لوله و یا شخص آسیب جدی وارد شود و باعث هزینه‌های گزاف شود.

به همین دلیل ضروری است که این کار را به شخصی بسپارید که مهارت کافی در استفاده از این ابزار را داشته باشد. تنها با یک تماس از خدمات لوله بازکنی اینترنتی در گرمدره بهره مند شوید.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی چه باید کرد؟

اگر دچار مشکل گرفتگی لوله در ساختمان شده اید، تنها کاری که نیاز است انجام دهید تماس با لوله بازکن حرفه‌ای و با تجربه است. همین الان با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه بازکردن لوله در گرمدره چقدر است؟

همانطور که گفته شد، بسته به نوع گرفتگی، ابزاری که برای بازکردن لوله استفاده می‌شود، و میزان کاری که نیاز است هزینه لوله بازکنی طبق تعرفه مشخص تعیین می‌گردد، برای مشخص شدن هزینه تماس بگیرید و مشکل را بگویید.

گرمدره، روستایی خوش آب و هوا در نزدیکی تهران بود که در سال 1383 به شهر تبدیل شد. وجود قلعه سالار و عمارت کلاه فرنگی وجه تاریخی به آن بخشیده است و فاصله حدود 25 کیلومتری از میدان آزادی، جذابیت زندگی در گرمدره را به واسطه نزدیکی به تهران افزایش میدهد. وجود درختان کهنسال و باغ های سرسبز و طراحی شهری، بعنوان شهر نمونه سبز در سال 89 شناخته شد.

گرمدره کجاست؟

شماره تماس بهترین لوله بازکنی گرمدره

ارائه خدمات لوله بازکنی در گرمدره
ارائه خدمات لوله بازکنی در گرمدره

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی در گرمدره، می‌توانید با شماره درج شده در ایرانیجو تماس بگیرید، و بصورت آنلاین و اینترنتی؛ با یک لوله بازکن در نزدیکی خود هماهنگ شوید، تا در کم‌ترین زمان بازکردن لوله در محل را برای شما انجام دهد.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا