وکالت

بهترین وکیل طلاق در کانادا [لیست 10 تایی]

وکیل طلاق در کانادا فردی است که در زمینه حقوق خانواده و طلاق تخصص دارد. این وکیل می تواند در زمینه های مختلف مربوط به طلاق، از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه، طلاق به درخواست زوج، طلاق به دلیل عسر و حرج، و طلاق به دلیل عدم پرداخت نفقه به شما کمک کند.

بهترین وکیل طلاق کانادا

در اینجا چند وکیل برجسته برای طلاق در کانادا آورده شده است:

  • دکتر ناصر عابد، وکیل خانواده در تورنتو، انتاریو. او بیش از 20 سال تجربه در زمینه حقوق خانواده دارد و به ویژه در زمینه طلاق توافقی و طلاق پیچیده تخصص دارد.
  • مارک دوگلاس، وکیل خانواده در مونترال، کبک. او بیش از 15 سال تجربه در زمینه حقوق خانواده دارد و به ویژه در زمینه طلاق توافقی و طلاق با فرزندان تخصص دارد.
  • سارا میرکو، وکیل خانواده در کلگری، آلبرتا. او بیش از 10 سال تجربه در زمینه حقوق خانواده دارد و به ویژه در زمینه طلاق توافقی و طلاق با اختلاف تخصص دارد.
  • جاناتان هینسون، وکیل خانواده در ونکوور، بریتیش کلمبیا. او بیش از 15 سال تجربه در زمینه حقوق خانواده دارد و به ویژه در زمینه طلاق توافقی و طلاق با فرزندان تخصص دارد.
  • کریستین مک کی، وکیل خانواده در اتاوا، انتاریو. او بیش از 10 سال تجربه در زمینه حقوق خانواده دارد و به ویژه در زمینه طلاق توافقی و طلاق با اختلاف تخصص دارد.
مرتبط:   بهترین وکیل مهریه کیست؟ وظایف و مزایای داشتن وکیل برای گرفتن مهریه

هنگام انتخاب وکیل برای طلاق، مهم است که چندین وکیل مختلف را ملاقات کنید و با آنها صحبت کنید تا فردی را پیدا کنید که به شما احساس راحتی می کند و می توانید با او کار کنید. شما همچنین باید به دنبال وکیل باشید که تخصص و تجربه کافی برای رسیدگی به پرونده شما را داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا