مجله گل و گیاهوبلاگ

تاج گل در خرم آباد سفارش [2 ساعته] ⚡️ ترحیم و ختم ⭐ ارزان💐

برای سفارش پایه گل در خرم آباد می‌توانید از کارهای متنوع و زیبا در اندازه های مختلف سفارش خود را انتخاب کنید. تاج گل یک طبقه، دو طبقه و سه طبقه بسته نه نظر مشتری قابل آماده سازی است. ارسال تاج گل در خرم آباد در کمترین زمان ممکن را از ما بخواهید.

Rate this post
مرتبط:   استان بوشهر کجاست؟ نقشه، لوکیشن، آب و هوا و جمعیت

خرید تاج گل ارزان در خرم آباد

از رسومات ایرانیان این است که در مراسم ترحیم و عزاداری برای صاحب عزا، تاج گل ترحیم ارسال می‌کنند تا نشانه ابزار همدردی باشد. اما با توجه به ترافیک شهری و مشغله‌های روزمره، بسیاری به دنبال جایی برای ارسال پایه گل در خرم آباد به محل مراسم هستند. در ایرانیجو به معرفی مراکز فروش تاج گل ارزان در خرم آباد می‌پردازیم.

سفارش پایه گل ترحیم در خرم آباد

در زمان خرید پایه گل تسلیت در خرم آباد، باید به نکات زیر حتما دقت کنید، چرا که در تعیین قیمت تاج گل بسیار اهمیت دارند:

  • ارتفاع تاج
    • اینکه پایه گل یک طبقه سفارش میدهید تا دو طبقه
  • گل‌های بکار رفته
    • از آنجا که گل هایی مانند لیلیوم، گلایل، گل داوودی و آنتریوم که بیشتر در ساخت تاج گل بکار میروند قیمت ها متفاوتی دارند، اینکه تعداد شاخه کدام نوع بشتر یا کمتر شود قیمت کار را تغییر میدهد.
  • تازگی گل‌ها
    • گل هایی که چند روز در گل فروشی مانده اند، قیمت پایین تری نسبت به گل های تازه دارند پس اگر در سفارش پایه گل در خرم آباد، به طراوت و تازه بودن گل ها نیز توجه کنید.
خرید و ارسال تاج گل در خرم آباد به محل مراسم
خرید و ارسال پایه گل در خرم آباد به محل مراسم

با توجه به موارد گفته شده، باید دقت کنید که در زمان خرید تاج گل در خرم آباد، حتما با گل فروشی‌های خوشنام و خوش سابقه تماس بگیرید.

Rate this post
مرتبط:   نصب دوربین در کرج [لیست 10 نصاب] مداربسته برای منزل و مغازه

تاج گل آرامستان خرم آباد

از آنجا که اکثر مراسمات ترحیم خرم آبادی‌ها در آرامستان خضر و بهشت رضا یا قبرستان پاگر انجام می‌گیرد، بسیاری از افراد تمایل به ارسال تاج گل به سر مزار را دارند. ما آمادگی داریم تا در کمترین زمان سفارش شما را آماده کرده و در آرامستان تحویل دهیم.

پایه گل آنلاین و اینترنتی

امروزه با گسترش اینترنت، بسیاری از مردم تمایل دارند تا بصورت اینترنتی و آنلاین تاج گل در خرم آباد را سفارش دهند. چرا که در این حالت می‌توانند از محل کار خود، یا حتی از شهری دیگر، برای عزیران خود تاج ارسال کنند و نیازی به گشتن در خیابان‌های شلوغ و پرترافیک شهر خرم آباد نیست.

فروش آنلاین تاج گل ترحیم در خرم آباد
فروش آنلاین پایه گل ترحیم در خرم آباد

تاج گل یک طبقه

از متداولترین و پرفروش ترین مدلهای تاج نوع 1 طبقه یا معمولی آن است که از نظر قیمت نیز اقتصادی‌تر است. این نوع پایه گل معمولا در ارتفاع حدود 1 متر تا 1ونیم متر ساخته می‌شوند.

سفارش تاج گل یک طبقه در خرم آباد
سفارش پایه گل یک طبقه در خرم آباد

در ساخت این نوع پایه گل در خرم آباد، از گلهایی مثل شب بو، گل داوودی، زنبق، میخک، لیلیوم و گلایل استفاده می‌شود.

مرتبط:   کوادکوپتر چیست؟ معرفی تاریخچه، انواع و کاربردهای Quadcopter

پایه گل دو طبقه

از آنجا که در ساخت تاج گل 2 طبقه از پایه با ارتفاع بلندتر استفاده می‌شود، همچنین تعداد شاخه‌های گل بکار رفته در آن بیشتر است، قیمت آن نیز بالاتر است.

اما هستند کسانی که به نشانه احترام برای عزیزی که صاحب عزاست، تمایل به ارسال تاج 2 طبقه دارند.

برای سفارش تاج 2 طبقه کافی است همین الان با ما تماس بگیرید؛ تا در کمترین زمان، با کمترین قیمت سفارش شما را با بالاترین کیفیت ممکن آماده کرده و به محل مد نظر شما ارسال کنیم.

قیمت تاج گل ترحیم در خرم آباد

استند گل در اندازه‌های مختلف قابل سفارش است. بعنوان مثال قیمت تاج گل یک طبقه؛ 2 طبقه در خرم آباد تفاوت دارد و همچنین بسته به اینکه از گل‌های لیلیوم، داوودی، گلایل، آنتریوم و سایر گل‌ها چند شاخه استفاده شود هزینه پایه گل تغییر می‌کند. برای سفارش تاج گل در خرم آباد با بهترین قیمت همین الان با شماره درج شده در https://iraniju.ir تماس بگیرید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا