مجله گل و گیاه

سفارش تاج گل خیریه در کرج [2 ساعته] ⚡️ ترحیم و ختم ⭐ ارزان💐

از رسومات ایرانیان این است که در مراسم ترحیم و عزاداری برای صاحب عزا، تاج گل ترحیم ارسال می‌کنند تا نشانه ابزار همدردی باشد. اما با توجه به ترافیک شهری و مشغله‌های روزمره، بسیاری به دنبال جایی برای ارسال پایه گل در کرج به محل مراسم هستند. در ایرانیجو به معرفی مراکز فروش تاج گل ارزان در کرج می‌پردازیم.

سفارش تاج خیریه در کرج

برای سفارش پایه گل میتوانید از کارهای متنوع و زیبا در اندازه های مختلف سفارش خود را انتخاب کنید. تاج گل یک طبقه، دو طبقه و سه طبقه بسته نه نظر مشتری قابل آماده سازی است.

5/5 - (3 امتیاز)
مرتبط:   تاج گل در ارومیه سفارش [2 ساعته] ⚡️ ترحیم و ختم ⭐ ارزان💐

سفارش پایه گل ترحیم در کرج

در زمان خرید پایه گل تسلیت در کرج، باید به نکات زیر حتما دقت کنید، چرا که در تعیین قیمت تاج گل بسیار اهمیت دارند:

  • ارتفاع تاج
    • اینکه پایه گل یک طبقه سفارش میدهید تا دو طبقه
  • گل‌های بکار رفته
    • از آنجا که گل هایی مانند لیلیوم، گلایل، گل داوودی و آنتریوم که بیشتر در ساخت تاج گل بکار میروند قیمت ها متفاوتی دارند، اینکه تعداد شاخه کدام نوع بشتر یا کمتر شود قیمت کار را تغییر میدهد.
  • تازگی گل‌ها
    • گل هایی که چند روز در گل فروشی مانده اند، قیمت پایین تری نسبت به گل های تازه دارند پس اگر در سفارش پایه گل در کرج، به طراوت و تازه بودن گل ها نیز توجه کنید.
خرید و ارسال تاج گل در کرج به محل مراسم
خرید و ارسال تاج گل در کرج به محل مراسم

با توجه به موارد گفته شده، باید دقت کنید که در زمان خرید تاج گل در کرج، حتما با گل فروشی‌های خوشنام و خوش سابقه تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
مرتبط:   تاج گل در بهشت زهرا سفارش [2 ساعته] ⚡️ ترحیم و ختم ⭐ ارزان💐

تاج گل بهشت سکینه

از آنجا که اکثر مراسمات ترحیم کرجی‌ها در بهشت سکینه انجام می‌گیرد، بسیاری از افراد تمایل به ارسال تاج گل به بهشت سکینه را دارند. ما آمادگی داریم تا در کمترین زمان سفارش شما را آماده کرده و در بهشت سکینه تحویل دهیم.

پایه گل آنلاین و اینترنتی

امروزه با گسترش اینترنت، بسیاری از مردم تمایل دارند تا بصورت اینترنتی و آنلاین تاج گل در کرج را سفارش دهند. چرا که در این حالت می‌توانند از محل کار خود، یا حتی از شهری دیگر، برای عزیران خود تاج ارسال کنند و نیازی به گشتن در خیابان‌های شلوغ و پرترافیک کرج نیست.

فروش آنلاین تاج گل ترحیم در کرج
فروش آنلاین تاج گل ترحیم در کرج

تاج گل یک طبقه

از متداولترین و پرفروش ترین مدلهای تاج نوع 1 طبقه یا معمولی آن است که از نظر قیمت نیز اقتصادی‌تر است. این نوع پایه گل معمولا در ارتفاع حدود 1 متر تا 1ونیم متر ساخته می‌شوند.

سفارش تاج گل یک طبقه در کرج
سفارش تاج گل یک طبقه در کرج

در ساخت این نوع پایه گل در کرج، از گلهایی مثل شب بو، گل داوودی، زنبق، میخک، لیلیوم و گلایل استفاده می‌شود.

مرتبط:   بهترین گل فروشی کرج ⭐ [لیست 20 گلفروشی] ✔️سفارش آنلاین و ارزان

پایه گل دو طبقه

از آنجا که در ساخت تاج گل 2 طبقه از پایه با ارتفاع بلندتر استفاده می‌شود، همچنین تعداد شاخه‌های گل بکار رفته در آن بیشتر است، قیمت آن نیز بالاتر است.

اما هستند کسانی که به نشانه احترام برای عزیزی که صاحب عزاست، تمایل به ارسال تاج 2 طبقه دارند.

برای سفارش تاج 2 طبقه کافی است همین الان با ما تماس بگیرید؛ تا در کمترین زمان، با کمترین قیمت سفارش شما را با بالاترین کیفیت ممکن آماده کرده و به محل مد نظر شما ارسال کنیم.

قیمت تاج گل ترحیم در کرج

استند گل در اندازه‌های مختلف قابل سفارش است. بعنوان مثال قیمت تاج گل یک طبقه؛ 2 طبقه در کرج تفاوت دارد و همچنین بسته به اینکه از گل‌های لیلیوم، داوودی، گلایل، آنتریوم و سایر گل‌ها چند شاخه استفاده شود هزینه پایه گل تغییر می‌کند. برای سفارش تاج گل در کرج با بهترین قیمت همین الان با شماره درج شده در https://iraniju.ir تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا