وبلاگ

کد فهمیدن شماره سیم کارت ✔️[همراه اول،ایرانسل و رایتل]☎️ شماره من چنده؟

کد دانستن شماره موبایل در شرایطی نیاز است که شما شماره موبایل خود را فراموش کرده اید و نیاز دارید بدانید که شماره سیم کارت من چند است؟ راهی وجود دارد که با استفاده از کد USSD میتوانید شماره خود را پیدا کنید، در ایرانیجو به معرفی روشهای فهمیدن شماره سیم کارت می پردازیم.

کد یافتن شماره سیمکارت موبایل، ایرانسل، همراه اول و رایتل
کد یافتن شماره سیمکارت موبایل، ایرانسل، همراه اول و رایتل

فهمیدن شماره موبایل ایرانسل با کد USSD

اگر سیمکارت ایرانسلی دارید که شماره آن را نمیدانید، و شارژ هم ندارید که به گوشی دیگری زنگ بزنید، میتوانید از کد USSD برای پیدا کردن شماره سیم کارت ایرانسل خود استفاده کنید.

برای دانستن کد سیمکارت ایرانسل خود کافی است شماره *91# (ستاره 91 مربع) را با گوشی خود شماره گیری کنید. با این کار شماره شما روی گوشی خودتان نمایش داده میشود.

فهمیدن شماره موبایل همراه اول با کد USSD

اگر سیمکارت همراه اول دارید که شماره آن را نمیدانید، میتوانید با کد زیر به راحتی شماره خود را متوجه شوید

شماره موبایل من چند است؟
شماره موبایل من چند است؟

برای فهمیدن شماره موبایل همراه اول شماره *99# (ستاره 99 مربع )را در گوشی خود شماره گیری کنید. با این کار شماره همراه اول شما در صحفه گوشی تان نمایش داده میشود.

فهمیدن شماره موبایل رایتل با کد USSD

اگر سیمکارت شما رایتل است، برای فهمیدن شماره آن میتوانید از کد زیر استفاده کنید.

با شماره گیری عبارت #2*733* (ستاره 733 ستاره 2 مربع) ، شماره موبایل شما نمایش داده میشود. این روش مربوط به آپ است و برای هر نوع سیم کارتی اعم از ایرانسل، همراه اول و رایتل جواب میدهد.

فهمیدن شماره موبایل داخل گوشی

توجه داشته باشید که در روش های فوق، حتما باید آن سیمکارتی که به دنبال فهمیدن شماره آن هستید، داخل گوشی موبایل شما قرار داشته باشد و کد را با همان سیمکارت شماره گیری کنید.

مرتبط:   واحد پول کشورها به ترتیب ⭐ علامت و نماد ارز رایج 190 کشور

فهمیدن شماره موبایل خود

شاید در نگاه اول عجیب باشد که کسی شماره موبایل خود را نداند، اما اگر شما چند سیم کارت داشته باشید، و یا زمانی که سیم کارت جدید خریده اید، یا حتی زمانی که مدتهای زیادی از سیم کارت خود استفاده نکرده اید، شماره آن را فراموش میکنید. در این زمان ها فهمیدن شماره موبایل سیم کارت چیزی است که به آن نیاز دارید. در این پست روشهای پیدا کردن شماره موبایل ایرانسل، همراه اول و رایتل را بیان کردیم.

3.8/5 - (87 امتیاز)

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. من شماره همراه دوستم رو حفظم اسم دوستم رو هم حفظم فقط عدد آخر شمارش یادم رفته حالا چیکار کنم تا شمارش رو پیدا کنم آیا دفتر پیشخوان کمکم میکند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا