ساوجبلاغ

قاسم گرجی کرج : همه چیز در مورد قاسم آباد گرجی هشتگرد

روستای قاسم گرجی کرج از توابع چهارباغ می باشد و در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز قرار دارد که در ادامه به بررسی بیشتر این روستا می پردازیم .

روستای قاسم گرجی کرج
روستای قاسم گرجی کرج

روستای قاسم گرجی کرج

این روستا در استان البرز جاده سهیلیه– ولیعصر قرار دارد و دارای امکانات بسیار خوبی برای زندگی می باشد.

روستای قاسم گرجی به پست بانک ، رستوران اکبر جوجه و غیره دسترسی خوبی دارد .

دسترسی به روستای قاسم گرجی هشتگرد

روستای قاسم گرجی در جاده سهیلیه قرار دارد که به روستای رمنده ، لشگرآباد نزدیک است و ساکنین این روستا به راحتی می توانند در این روستا زندگی کنند .

مسیر رسیدن به روستای قاسم آباد گرجی از کرج : فاصله کرج تا قاسم گرجی 40 دقیقه استخرید ویلا در روستای قاسم گرجی کرج

خرید زمین و ویلا در روستای قاسم گرجی کرج به علت آب و هوای بی نظیر و دسترسی آسان و مناسب بسیار محبوب می باشد و این دلیل باعث افزایش تقاضای خرید زمین در قاسم گرجی کرج شده است .

روستای قاسم گرجی دارای زمین های قطعه بندی شده می باشد که این مورد برای افرادی که قصد خرید دارند به راحتی امکان پذیر است .

خرید زمین در روستای قاسم گرجی برای ساخت ویلا بسیار مناسب است و روبه رشد بودن این منطقه و قیمت های مناسب زمین و باغ فرصتی بسیار خوبی برای سرمایه گذاری می باشد.

مرتبط:   روستای عرب آباد خسروی کرج کجاست؟ ✔️عکس نقشه 📌 مشخصات

ویلا در روستای قاسم گرجی با قیمت های مناسب و با متراژهای متفاوت است تا عزیزانی که قصد خرید ویلا در قاسم گرجی دارند با بودجه کم بتوانند خرید کنند. .

روستای قاسم گرجی هشتگرد
خرید ویلا در قاسم گرجی کرج

امکانات روستای قاسم گرجی کرج

این روستا دارای برق ، آب ، گاز ، خانه بهداشت و … می باشد که ساکنین این روستا به راحتی می توانند نیازهای روزمره خود را برطرف کنند.

آب و هوای روستای قاسم گرجی کرج

روستای قاسم گرجی دارای آب و هوای بسیار خوبی می باشد که همین مسئله باعث پیشرفت این منطقه شده است که دقیقا افرادی را که به دنبال سرمایه گذاری در یک موقعیت خوب هستند را به خود جذب می کند.

روستای قاسم گرجی کرج کجاست ؟

یکی از روستاهای ساوجبلاغ در کرج می باشد . دارای ویژگی های منحصربه فردی است و به دلیل آب و هوا و خاک حاصل خیز دارای میوه های بسیار خوبی از جمله :

  • گردم ،
  • آلو،
  • انگور
  • و سیب می باشد.

آب و هوا و سرسبزی این روستا ، گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است و اکثر گردشگران به خریداران ویلا و باغ در این منطقه تبدیل می شوند.

لوکیشن قاسم آباد گرجی روی نقشه : قاسم گرجی کرج کجاست؟روستای قاسم گرجی دارای مساحت 250 هكتار می باشد ، و حدود دوهزارو 250 نفر در آن زندگی مي كنند .

مرتبط:   طاووسیه کرج : همه چیز در مورد طاووسیه ساوجبلاغ

 جاده دسترسي اين روستا بطول 200متر به تازگي با ختصاص اعتبار توسط اداره راه و شهرسازي بازسازي شده است .

مشكل مخابراتي اين روستا در مدت 3 ماه مرتفع شده و گازرساني به اين روستا ازطريق كميسيون حفاري در حال پيگيري است.

4 خيابان اصلي اين روستا با اعتباري بالغ برسه ميليارد و 500 ميليون ريال آسفالت شده است.

مردم روستا باتشكيل تعاوني 250نفري مي توانند از ظرفيت ايجادشده نهايت استفاده رابرده وباكمترين سود وبهره از وام مناسب براي ايجاد اشتغال خود اقدام كنند.

منابع: ایرنا

ویکیپدیا

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. بنظرم حالا که همه درقاسم گرجی از برق مجانی استفاده می کنند لااقل خود اداره برق بیاید وکتور بگذارد وقانونی برق بفروشد یا مامورین قاچاقچی اداره گاز منطقه بسته به مسافت بین ۱۰الی ۲۰میلیون تومان ازمردم می گیرند وساعت ۲نیمه شب گازها رگولاتور را نصب می کنند چرا اداره گاز کنتور بصورت قانونی کنتور نمی دهد.خودمسئولان شرکت برق وگاز باعث دلالی ودزدی گاز کشور می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا