رپورتاژ آگهی

قیمت آپارتمان نشینی در قلهک

بافت ساختمان های قلهک مسکونی بوده و تنوع سازه در این محله سبب شده تا در هنگام خرید آپارتمان با مشکل مواجه شوید. قیمت آپارتمان های قلهک باتوجه به متراژ واحد، سن و نوع سازه برآورد میشود.

قلهک تهران، واقع شده در منطقه 3 یکی از اصیل ترین مناطق تهران می‌باشد. می‌توان گفت قلهک به جهت شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی در رتبه خوبی قرار دارد. دسترسی و امکانات قلهک بسیار عالی بوده که همین امر سبب افزایش قیمت ملک در این منطقه شده است؛ اما بطور کلی باید گفت قیمت خانه در قلهک تهران نسبت به امکانات و دسترسی هایی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است.

قیمت آپارتمان در قلهک

قلهک محله ای با تاریخچه غنی واقع شده در شمال تهران است. بافت این منطقه مسکونی بوده و انواع ساختمان های مسکونی ویلایی، آپارتمانی و برج را میتوانید در این محله مشاهده کنید. اما میرسیم به قیمت آپارتمان در قلهک! بحث داغی که این روزها آخر سالی، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است.
قیمت آپارتمان های قلهک باتوجه به سن سازه، موقعیت مکانی، نوع سازی، دسترسی و امکانات برآورد میشود. البته بسیاری از سازه های قدیمی و به اصطلاح کلنگی این منطقه، بصورت توافقی بفروش میرسند و نمیتوانیم قیمت دقیقی را برای این نوع سازه ها در نظر داشته باشیم.

مرتبط:    طب سوزنی در منزل: راهی نوین برای درمان و آرامش

اگر به دنبال خرید آپارتمان در قلهک هستید و نمیدانید کدام سازه با بودجه شما هم خوانی دارد، میتوانید به کمک جدول قیمتی زیر تصمیم گیری راحت تری داشته باشید. جدول قیمت خرید آپارتمان در قلهک، باتوجه به سن سازه طراحی شده، و به متراژ واحد که یکی از المان های مهم دیگر در قیمت گذاری آپارتمان است در نظر گرفته نشده است.

جدول قیمت آپارتمان های قلهک، قیمت بروز آپارتمان های قلهک
3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا