وبلاگ

سالن عقد در کرج 👰 بهترین محضر عقد در کرج❤️خاطره سازی در خانه عقد مجلل

✔️ میخوای زمین نخوری، زمین بخر ☎️ 09363579636

بهترین محضر عقد کرج مکانی است که شما یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی خود را در آن خاطره سازی میکنید. عقد و پیمانی همیشگی برای همراهی زن و شوهر با یکدیگر در سالن عقدی مجلل و خاص تصویری ماندگار در ذهن آنها می سازد. خانه عقد باید دارای ویژگی ها و مزایای متعددی باشد تا مراسم عقد با بهترین کیفیت در آن برگزار شود. به عبارتی دیگر ویژگی های یک سالن عقد در کیفیت برگزاری مراسم عقد بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

بهترین محضر و سالن عقد در کرج
بهترین محضر و سالن عقد در کرج

ما در این مقاله از ایرانیجو قصد داریم تا ویژگی ها و مزایای یک خانه عقد خوب در کرج، که مجلل و شیک و مناسب برای برگزاری یک مراسم عقد به یاد ماندنی است را بررسی نماییم، پس تا پایان همراه ما باشید.

ویژگی های یک سالن عقد خوب در کرج

 • برگزاری انواع مراسم در خانه عقد
 • لوکیشن مناسب با دسترسی آسان
 • سفره عقد با اکسسوری های جذاب و با کیفیت
 • لوکیشن های متعدد برای عکاسی
 • به کارگیری تزئینات و اکسسوری های جدید و به روز
 • محضر عقد با فضای باز یا سبز
 • کیفیت غذا و نوع پذیرایی
 • پارکینگ خانه عقد
 • امکان حضور عاقد و برگزاری عقد آریایی در محضر عقد
 • امکان وجود سرو شام در خانه عقد
 • داشتن سیستم صوتی با کیفیت و خوب
 • نظم و انضباط در سالن عقد در زمان برگزاری مراسم

برگزاری انواع مراسم در محضر عقد کرج

شاید با شنیدن خانه عقد این فکر در ذهنتان خطور نماید که محضر عقد فقط برای برگزاری مراسم و جشن عقد باشد، ولی اینطور نیست شما می توانید مراسم عروسی و جشن نامزدی خود را در این خانه ها برگزار نمایید. به عبارتی دیگر این خانه ها مناسب تمامی مراسم ها و جشن های مرتبط با عقد و عروسی شما است.

لوکیشن مناسب با دسترسی آسان

در زمان رزرو سالن عقد باید دسترسی آسان به محل و شرایط رفت و آمد مهمان ها در نظر داشته باشید و خانه عقد خود را در لوکیشن و محیط مناسبی انتخاب نمایید.

سالن عقد بهتر است که در یک محله خلوت و کم سروصدا قرارگرفته باشد، تا در طول برگزاری مراسم عروسی و یا عقد آرامش مهمان با مشکلی روبرو نشود.

سفر ه عقد با اکسسوری های جذاب و با کیفیت

داشتن یک سفره عقد شیک یکی دیگر از ویژگی های یک محضر عقد مجلل و خوب است، که در آن امکان تغییر اکسسوری ها و تزئینات مطابق با سلیقه زوجین وجود دارد.

پس در زمان بازدید از خانه عقد، تصویر ذهنی خود را از سفره عقد رویایی خود، با مسئول سفره آرایی و یا مدیریت در میان بگذارید.

مرتبط:   تعریف دایره چیست؟ ⭕ بررسی [شعاع، قطر، وتر و اضلاع] به زبان ساده

لوکیشن های متعدد برای عکاسی

قبل از انتخاب یک محضر عقد برای مراسم عروسی و یا نامزدی خود لازم است، تا در مورد مکان های متعدد آن برای عکاسی از مراسم جستجو نمایید.

وجود فضاهای باز و سرسبز با طراحی زیبا و چشم نواز در خانه عقد می تواند آن را برای عکاسی عروسی و یا مراسم عقد به یک لوکیشن فوق العاده تبدیل نماید.

محضر عقد شما می تواند یک عمارت قدیمی و یا تاریخی بازسازی شده باشد، که شما می توانید لحظات و خاطرات شیرینی را در آن تجربه کنید.

پس در زمان بازدید از خانه عقد خود لازم است که تصاویری را تهیه فرمایید و آن را به فیلم بردار و یا عکاس خود نشان دهید تا تائیدیه مناسب بودن لوکیشن را برای عکس برداری و یا فیلم برداری دریافت کنید.

به کارگیری تزئینات و اکسسوری های جدید و به روز

اکسسوری و دکوراسیون در سالن عقد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قبل از رزرو سالن عقد لازم است تا تصاویر و عکس های مراسم های قبلی را مشاهده نمایید.

طراوت، تازگی و رنگ گل ها می تواند در شیک نشان دادن خانه عقد تاثیر چشمگیری داشته باشد، پس بهتر است که گل آرایی سالن عقد خود را فراموش نکنید.

اکسسوری ها و تزئینات به کار رفته در راهروی ورودی محضر عقد می تواند در فیلم برداری و عکس های مراسم عقد و یا عروسی بسیار تاثیر گذار باشد.

ظروف پذیرایی،گلدان ها، شمع دانها، چینش و نوع صندلی و میزها می تواند تاثیر شگفت انگیزی در لاکچری رسیدن و شیک نشان دادن خانه عقد داشته باشد.

محضر عقد با فضای باز یا سبز

برگزاری مراسم عقد یا عروسی در فضای باز می تواند نقش بسزایی را در زیباتر و به یاد ماندنی تر شدن آن داشته باشد. از این رو خانه های عقد مختلفی وجود دارد، که دارای فضاهای متفاوتی اعم از فضای باز و یا بسته هستند که شما می توانید در انتخاب نوع آن معیارهایی را مثل وضعیت آب و هوایی و یا فصل برگزاری مراسم را در نظر داشته باشید، و مطابق با آن باز و یا بسته بودن خانه عقد خود را تعیین نمایید.

اگر قصد دارید مراسم خود را در فضای سبز و یا باز برگزار کنید باید امکاناتی مثل سیستم گرمایشی و یا سرمایشی مورد بررسی قرار دهید، تا مهمانان بتوانند علاوه بر آرامش و احساس راحتی، از فضای سبز، گل های رنگارنگ و هوای تازه لذت ببرند.

مرتبط:   یورو واحد پول کدام کشور است؟ آشنایی با € و اسکناس های آن

اگر انتخاب سالن عقد شما در فضای باز و سبز باشد قطعا فیلم ها و عکس های شما در طول مراسم جشن زیباتر و به یاد ماندنی تر خواهد بود، و در این خصوص شرایط مناسبی را برای مهمانان شما فراهم می گردد.

کیفیت غذا و نوع پذیرایی

یکی دیگر از ویژگی های یک خانه عقد خوب، بالا بودن کیفیت غذا و نوع پذیرایی آن است که این موضوع برای عروس و داماد و مهمانها بسیار مهم است. بنابراین قبل از رزرو محل لازم است در مورد نحوه پذیرایی و کیفیت غذا با مدیریت صحبت کنید، و از نوع خدمات پذیرایی و کیفیت غذا در محضر عقد اطمینان لازم را کسب نمایید.

پارکینگ سالن عقد

یکی از معیارهای قابل توجه در انتخاب یک خانه عقد دارا بودن پارکینگ یا عدم آن است، که این موضوع برای مهمان ها بسیار حائز اهمیت است و نباید این موضوع را در انتخاب سالن عقد خود فراموش کنید، چرا که ممکن است عدم وجود پارکینگ، در روز مراسم لحظات شیرین مهمانان شما را با اتفاق ناخوشایندی تلخ کند و امنیت وسایل و آرامش آنها تحت الشعاع قرار دهد.

پس بهتر است خانه عقدی را انتخاب نمایید تا آرامش و وقت مهمان ها برای پیدا کردن جای پارک از بین نرود.

ظرفیت پارکینگ با توجه به تعداد مهمان ها محاسبه می گردد.

امکان حضور عاقد و برگزاری عقد آریایی در سالن عقد کرج

محضر عقد باید با یک و یا چند عاقد قرارداد داشته باشد، تا زوجین دغدغه هماهنگ کردن با عاقد و حضور آن را در محضر عقد نداشته باشند. برگزاری مراسم عقد آریایی در بین زوج های جوان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

پس اگر شما قصد دارید تا مراسم عقد خود را به صورت آریایی برگزار نمایید بهتر است در مورد امکان اجرای این مراسم با مدیریت خانه عقد صحبتی داشته باشید.

امکان وجود سرو شام در محضر عقد

در زمان بازدید از سالن عقد به خدماتی چون سرو شام در مراسم عقد خود توجه نمایید. بعضی از خانه های عقد امکانات مورد نیاز و لازم را برای سرو و پذیرایی نوشیدنی، شیرینی، میوه را در اختیار دارند ولی در زمینه سرو شام هیچ گونه خدماتی را ارائه نمی دهند.

پس اگر مهمانان خود را برای صرف شام به مراسم خود دعوت کرده اید، لازم است این خدمات را در انتخاب خانه عقد فراموش نکنید. به طور مثال شما می توانید در مورد سرو غذاهای مختلف ایرانی و خارجی، دسرها، میوه ها، شیرینی ها، فست فودها و نوشیدنی ها مذاکره ای داشته باشید و از کیفیت بالای آنها اطمینان لازم را کسب نمایید.

مرتبط:   عکس پرچم ایران از ابتدا تا کنون، هخامنش،قاچار🏁 معنی پرچم

داشتن سیستم صوتی با کیفیت و خوب

در اختیار داشتن یک سیستم صوتی خوب و با کیفیت می تواند در طول مراسم عقد و یا عروسی مجلس را گرم کند و یک شور و نشاطی را در میان مهمان ها ایجاد کند. پس در زمان انتخاب سالن عقد به دارا بودن آن به یک سیستم صوتی خوب و با کیفیت توجه داشته باشید.

در اختیار داشتن یک دی جی حرفه ای و یا یک گروه موسیقی با مهارت می تواند به عنوان یک امتیاز مثبت درخانه عقد تلقی شود. جشن و پایکوبی به عنوان یکی از مراحل جدا نشدنی مجالس شناخته می شود و در رابطه با این موضوع بهتر است که حساسیت زیادی را به خرج دهید.

نظم و انضباط در سالن عقد در زمان برگزاری مراسم

حفظ نظم و انظباط در طول برگزاری مراسم عقد بسیار حائز اهمیت است. انجام کارها به صورت مرحله به مرحله از اجرای خطبه عقد تا پذیرایی همه بر عهده خانه عقد است که این خانه وظیفه زمان بندی آن را در مراحل مختلف بر عهده دارد.

پس لازم است قبل از انتخاب قطعی محضر عقد تحقیقات جامعی را در رابطه با آن انجام دهید، و از زوج هایی که بیشتر مراسم خود را در آنجا برگزار کرده اند پرس و جو نمایید، تا از بروز هر گونه تاخیر و یا بی نظمی در مراسم خود جلوگیری نمایید.

نکات مهم قبل از انتخاب سالن عقد و رزرو سالن

 • مکان مورد نظر خود را از 3 ماه قبل از مراسم رزرو کنید.
 • قبل از انتخاب محضر عقد باید تعداد مهمان های خود را در مراسم مشخص کرده، و با توجه به آن سالن خود را انتخاب نمایید.
 • قبل از مراسم عقد باید یک چک لیست از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید.
 • اگر قصد پذیرایی در مراسمتان را دارید لازم است قبل از رزرو خانه عقد و یا سالن، تست غذایی داشته باشید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله از ایرانیجو مسائل و نکات مهمی را که باید در انتخاب یک سالن و محضر عقد در کرج به آن توجه داشته باشید را بیان کردیم، و لذا اگر مراسم نامزدی و یا عقد شما نزدیک است، شما می توانید با توجه به ویژگی های یک خانه عقد خوب، مراسم عقد خود را به شکل بهترین و با کیفیت بالا برگزار نمایید و خاطرات به یاد ماندنی را در ذهن خود و مهمانان ایجاد کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا