وبلاگ

لیست بهترین دارالترجمه کرج [10 دارالترجمه رسمی]✔️ فوری

برای ترجمه اسناد رسمی و یا مطالب علمی میتوان به دارالترجمه رسمی کرج مراجعه کرد که خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلف ارائه میدهد. در این مقاله از ایرانیجو لیستی از بهترین دارالترجمه کرج به همراه آدرس و شماره تماس آنها را در دسترس شما همراهان گرامی قرار داده ایم.

لیست بهترین دارالترجمه رسمی کرج

در جدول زیر میتوانید آدرس، شماره تماس و نام بهترین دارالترجمه های کرج را مشاهده کنید.

لطفا در زمان تماس بگویید که در ایرانیجو با آنها آشنا شده اید.

1دارالترجمه سازگاریانكرج، تقاطع خیابان بهشتی و طالقانی، جنب بانک قوامین،
پلاک 724، طبقه 2
02632706259
2دفتر ترجمه رسمی 736کرج، عظیمیه، میدان طالقانی، نبش پامچال شمالی، جنب کلانتری رسالت، ساختمان سبز، پلاک 2، طبقه 3، واحد 602632537686
3دارالترجمه رسمی دانشجوکرج، میدان آزادگان، ضلع جنوبی خیابان مطهری، قبل از
مسجد مهدویه، نبش کوچه سبحانی
02634458314
4دارالترجمه رسمی آپاداناکرج، 45 متری گلشهر، نبش خیابان درختی، پلاک 43، طبقه 3 02633523221
5دارالترجمه رسمی آریا (636)کرج، فلکه اول رجایی شهر، ابتدای خیابان اصلی، روبروی
ایستگاه تاکسی، پلاک 3
02634407389
6دارالترجمه رسمی طالقانیکرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان سپاه، نرسیده به چهار راه طالقانی، روبروی هلال احمر، بلوار قائم، ساختمان جهان نما، طبقه 502632761285
7مرکز ترجمه آشنای پارسکرج، طالقانی شمالی، جنب داروخانه دکتر چلنگر، ساختمان 365، طبقه 3، واحد 502634470509
8دارالترجمه رسمی آتیهکرج، چهارراه طالقانی، جنب پوشاک سالیان، ساختمان
پزشکان هستی، طبقه اول
02634470512
9دفتر ترجمه رسمی محمد رضاخانیكرج، رجایی شهر، نبش خیابان 5 شرقی، محدوده انتهای ملک شاه، ساختمان نگارستان، طبقه 5، واحد 12026334457577
10دارالترجمه رسمی دانشمندکرج، سرحدآباد، بلوار آزادگان، 30 متری شهریار02636603035
لیست بهترین دفاتر ترجمه رسمی کرج

برای ثبت تبلیغات در سایت و درج در بهترین ها تماس بگیرید.

مرتبط:   حقوق اداره کار 1403، حداقل دستمزد وزارت کار✔️ جدول پایه حقوق کارگران 1403

دارالترجمه چیست؟

دارالترجمه رسمی کرج به موسسه‌ای گفته می‌شود، که در ترجمه متون و اسناد یک زبان دیگر خدمت رسانی می‌کند. اهمیت کار دارالترجمه بسیار زیاد و گاهی حیاتی است. 

بهترین دارالترجمه در کرج، دفتر ترجمه رسمی کرج
بهترین دارالترجمه در کرج، دفتر ترجمه رسمی کرج

امروزه فعالیت دارالترجمه‌ها نسبت به گذشته دارای طیف وسیع‌تری بوده و شامل خدماتی مانند ترجمه‌های صوتی و شفاهی، ترجمه فیلم و کنفرانس نیز می‌شود.

خدمات دارالترجمه کرج

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم، وظیفه دارالترجمه کرج انجام تمامی خدماتی است که به ترجمه مربوط می‌شود. البته لازم است بدانید که خدمات دارالترجمه تنها به ترجمه اسناد و مدارک محدود نمی‌شود، بلکه با توجه به گستردگی رسانه‌ها هر روز پر رونق تر خواهد شد.

خدمات دارالترجمه رسمی کرج
خدمات دارالترجمه رسمی کرج

در زبان فارسی به دارالترجمه، دفتر ترجمه نیز گفته می‌شود. دارالترجمه با توجه به خدمات مورد ارائه در آن، شامل دو نوع دفتر ترجمه رسمی و دفتر ترجمه غیر رسمی در کرج تقسیم می‌شود.

دفتر ترجمه رسمی در کرج

دفتر ترجمه رسمی به موسساتی گفته می‌شود که ترجمه‌های آن، با انجام یک سری فرایندهای قانونی همراه است. این پروسه سبب رسمی شدن مدارک در دیگر کشورها شده و به آن اعتبار می‌بخشد.

شما برای دریافت ویزای تحصیلی، توریستی و یا مهاجرتی به این ترجمه‌های رسمی و معتبر نیاز خواهید داشت. گاهی لازم می‌شود که مدارک شما دارای مهر تایید دادگستری و امور خارجه باشد، که در دارالترجمه رسمی این مهرهای لازم وجود دارد.

مرتبط:   کافی من کیست؟ آشنایی با ویژگی های Coffee man

هر دفتر ترجمه رسمی کرج دارای مهر تایید مربوط به خود با شماره معینی است. مدارک شما توسط مترجم به صورت کاملا محرمانه و معادل با سند رسمی ترجمه می‌شود.

از جمله خدماتی که در دفتر ترجمه رسمی کرج انجام می‌شود، می‌توان به ترجمه مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و مدارک مربوط به شرکت‌ها و بانک‌ها اشاره کرد.

وظیفه اصلی دارالترجمه رسمی کرج، ترجمه اسناد و مدارک معتبر بین المللی است. این دفاتر با به طور معمول با نهادهای رسمی مانند وزارت خانه‌ها همکاری می‌کنند.

دفتر ترجمه غیر رسمی در کرج

شاید با شنیدن کلمه غیر رسمی تصور کنید که، این مراکز نامعتبر بوده و دارای مجوز‌های لازم نیستند. غیر رسمی بودن به این معناست که این دفاتر زیر مجموعه اماکن دولتی نبوده و ترجمه‌های آن‌ها شامل مهر قوه قضاییه و وزارت علوم نیست.

شما می‌توانید در ترجمه متون، مقالات، کتاب‌ها، فایل های صوتی و تصویری از دارالترجمه‌های غیر رسمی کرج کمک بگیرید. یکی دیگر از خدمات مورد ارائه در دارالترجمه غیر رسمی تولید محتوا به زبان فارسی یا دیگر زبان‌ها، با استفاده از منابع معتبر خارجی است.

تعهدات دارالترجمه در کرج

همانطور که گفتیم دارالترجمه کرج مکانی برای ترجمه متون از یک زبان به زبان دیگر است. در دارالترجمه‌های رسمی که زیر نظر دولت فعالیت می‌کنند، بسیاری از اسناد و مدارک دولتی ترجمه می‌شود. این اسناد ترجمه شده لازم است، که مورد تایید دادگستری  و وزارت خارجه قرار بگیرند.

مرتبط:   یزد کجاست؟ ✔️ معرفی شهر بادگیرها، نقشه،تاریخچه و جمعیت

دارالترجمه رسمی توسط مترجم رسمی قوه قضاییه تاسیس می‌شود. برای گرفتن مجوز تاسیس باید این فرد در یک آزمون دشوار مورد قبول واقع شود. این آزمون توسط قوه قضاییه و هر چند سال یکبار برگزار می‌شود.

جمع بندی

یکی از نیازهای افرادی که قصد مهاجرت دارند، یا در حوزه تحقیق می‌کنند، یا نیاز به ترجمه سند دارند، خدمات دارالترجمه رسمی کرج است. در این مقاله از ایرانیجو لیستی از بهترین دارالترجمه های کرج به همراه آدرس و شماره تماس آنها را گرداوری کرده ایم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا