وبلاگ

تور بقا در طبیعت، آموزش زنده ماندن در طبیعت بدون امکانات

بقا در طبیعت یکی از کارهایی بوده است که انسان ها از زمان های قدیم تا به امروزه با آن درگیر بوده اند. در طبیعت موارد بسیار زیادی وجود دارد که انسان برای زنده ماندن باید با آنها مواجه شود و از چالش های آن عبور کند. این تور ها نیز برای شما این فضا را تداعی می کنند؛ تا بتوانید در یک شرایط خاص و متفاوت از جاذبه های جنگل لذت ببرید. در ادامه با ایرانیجو همراه شوید تا با این مدل تور به طور کامل آشنا شویم.

تور آموزش بقا در طبیعت
تور آموزش بقا در طبیعت

تور بقا

سفر و گردش در طبیعت یکی از بهترین تراپی هایی است که انسان ها می توانند به خود و روحشان هدیه بدهند. امروزه سفر ها و تور های متنوعی وجود دارد که شما می توانید در آنها شرکت کنید. عجیب ترین و متفاوت ترین تور برای سفر، تور بقا در طبیعت می باشد. بثا در حالت عادی به معنای زندگی و زنده ماندن می باشد، و شما در این سفر با مفهوماصلی و ریشه ای این کلمه و نحوه داشتن آن در سخت ترین و خاص ترین موارد آشنا می شوید.

دوره بقا در جنگل

این دوره در اصل یک تور تفریحی می باشد که برای عاشقان سفر طراحی شده است. اگر شما نیز روحیه ماجراجویی درون خود دارید و فردی شجاع می باشید، می توانید در این دوره شرکت کنید.

مرتبط:   نمایندگی کولر گازی ایران رادیاتور در تهران، آشنایی کامل با برندهای این اسپیلت

 شما در این دوره تمام آموزش های لازم برای بقا در جنگل را دریافت می کنید. همچنین در تمامی شرایط ها قرار می گیرید و مجبور به انجام عملی تمام دانسته های تئوری خود می شوید. همین موضوع سبب رشد و پیشرفت شخصیت شما و کسب تجربه های جدید در کنار انسان های جدید و پر انرژی می شود.

مزایای تور بقا در طبیعت

شرکت در این مدل سفر ها و تور ها مزایای بسیار زیادی برای شما دارد، زیرا هم جنبه تفریحی و هم جنبه آموزشی دارد. در ادامه با ایرانیجو به معرفی برخی از این مزایا می پردازیم.

  • یادگیری تمامی مهارت های کابردی
  • آموزشی بر طبق با استانداردهای جهانی
  • گذشتن از محدودیت ها با فکر کردن عمیق 
  • استفاده از توانایی های درونی
  • ارتقا شخصیت و توان گرفتن تصمیم در مواقع حساس
  • افزایش صبر و تحمل
  • آشنایی با افراد جدید
  • آشنایی کامل با طبیعت

کلام آخر

با شرکت در دوره تور بقا در طبیعت مهارت هایی را می آموزید که همواره در زندگی به شما کمک میکند تا از حداقل امکانات حداکثر بهره برداری را بکنید. شرکت در این تور را به همه افراد میتوان توصیه کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا