اصفهان

لیست بهترین دارالترجمه اصفهان [10 دارالترجمه رسمی]✔️ فوری

برای ترجمه اسناد رسمی و یا مطالب علمی میتوان به دارالترجمه رسمی اصفهان مراجعه کرد که خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلف ارائه میدهد. در این مقاله از ایرانیجو لیستی از بهترین دارالترجمه اصفهان به همراه آدرس و شماره تماس آنها را در دسترس شما همراهان گرامی قرار داده ایم.

لیست بهترین دارالترجمه رسمی اصفهان

در جدول زیر میتوانید آدرس، شماره تماس و نام بهترین دارالترجمه های اصفهان را مشاهده کنید.

لطفا در زمان تماس بگویید که در ایرانیجو با آنها آشنا شده اید.

شمارهنام دارالترجمهآدرس دفتر ترجمه رسمیتلفن تماس
دارالترجمه رسمی مجلسی کیا (دقیق و سریع)اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، جنب پل میر،روبری دبیرستان امام صادق، ساختمان قرمز09038501414
03136672377
2دارالترجمه آریناصفهان، خیابان چهارباغ، خیابان شیخ بهایی، حدفاصل خیابان مجلسی و خیابان شمس آبادی03132351050
3دارالترجمه رسمی دکتر لطیفیچهارباغ بالا، کوچه دادستان، مجتمع پارس، طبقه اول، واحد 100209123530565
4دارالترجمه رسمی اکبریاصفهان، چهارراه حکیم نظامی، خیابان نظر میانی، مجتمع پانیذ، طبقه اول، واحد 703136274437
5دارالترجمه رسمی مرتضویاصفهان – چهار باغ عباسی، رو به‌ روی‌ پاساژ افتخار، مجتمع‌ چهارباغ، طبقه اول03132230723
6دارالترجمه رسمی مستجابیاصفهان، خیابان میر، حدفاصل پل میر و خیابان جهانگیرخان قشقایی، مقابل شیرینی آبی، ساختمان 125، واحد 5.03136628855
7دارالترجمه رسمی بنیاد جهانیاصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، بازار افتخار، طبقه سوم، واحد 40103132226639
8دارالترجمه رسمی بصیرتاصفهان، چهارباغ بالا، چهارراه نظر، مجتمع ماکان 1، طبقه دوم03136280956
9دفتر ترجمه رسمی اصفهان(شماره ۸۲۶، آزاده استکی)اصفهان، شیخ صدوق شمالی، حد فاصل خیابان نیکبخت و شیخ مفید، ساختمان بانک پارسیان (سرو)، طبقه 5، واحد 1903136642672
10دارالترجمه غلامعباس زواریاصفهان، خیابان چهارباغ بالا03136281856
11دارالترجمه رسمی عالماصفهان، خیابان توحید میانی، بعد از چهارراه مهرداد، مجتمع پزشکی توحید، طبقه فوقانی داروخانه دی، طبقه اول، واحد 11203136261554
12دارالترجمه اصفهان بزرگمهرخیابان بزرگمهر، خیابان رکن الدوله غربی، روبروی بیمارستان صدوقی، ساختمان الماس، طبقه سوم، واحد 5.09136866902
13دارالترجمه امامی اصفهاناصفهان، چهارراه توحید، مجتمع نگین، طبقه دوم، واحد 21409133151613
لیست بهترین دفاتر ترجمه رسمی اصفهان

برای ثبت تبلیغات در سایت و درج در بهترین ها تماس بگیرید.

مرتبط:   نمایندگی سپاهان باتری اصفهان [گارانتی تا 30 ماه] اوربیتال، سوزوکی

دارالترجمه چیست؟

دارالترجمه رسمی اصفهان به موسسه‌ای گفته می‌شود، که در ترجمه متون و اسناد یک زبان دیگر خدمت رسانی می‌کند. اهمیت کار دارالترجمه بسیار زیاد و گاهی حیاتی است. 

بهترین دارالترجمه در اصفهان، دفتر ترجمه رسمی اصفهان
بهترین دارالترجمه در اصفهان، دفتر ترجمه رسمی اصفهان

امروزه فعالیت دارالترجمه‌ها نسبت به گذشته دارای طیف وسیع‌تری بوده و شامل خدماتی مانند ترجمه‌های صوتی و شفاهی، ترجمه فیلم و کنفرانس نیز می‌شود.

خدمات دارالترجمه اصفهان

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم، وظیفه دارالترجمه اصفهان انجام تمامی خدماتی است که به ترجمه مربوط می‌شود. البته لازم است بدانید که خدمات دارالترجمه تنها به ترجمه اسناد و مدارک محدود نمی‌شود، بلکه با توجه به گستردگی رسانه‌ها هر روز پر رونق تر خواهد شد.

خدمات دارالترجمه رسمی اصفهان
خدمات دارالترجمه رسمی اصفهان

در زبان فارسی به دارالترجمه، دفتر ترجمه نیز گفته می‌شود. دارالترجمه با توجه به خدمات مورد ارائه در آن، شامل دو نوع دفتر ترجمه رسمی و دفتر ترجمه غیر رسمی در اصفهان تقسیم می‌شود.

دفتر ترجمه رسمی در اصفهان

دفتر ترجمه رسمی به موسساتی گفته می‌شود که ترجمه‌های آن، با انجام یک سری فرایندهای قانونی همراه است. این پروسه سبب رسمی شدن مدارک در دیگر کشورها شده و به آن اعتبار می‌بخشد.

شما برای دریافت ویزای تحصیلی، توریستی و یا مهاجرتی به این ترجمه‌های رسمی و معتبر نیاز خواهید داشت. گاهی لازم می‌شود که مدارک شما دارای مهر تایید دادگستری و امور خارجه باشد، که در دارالترجمه رسمی این مهرهای لازم وجود دارد.

مرتبط:   هتل عباسی اصفهان کجاست؟ آدرس ☎️ شماره تماس و اطلاعات اتاق ها

هر دفتر ترجمه رسمی اصفهان دارای مهر تایید مربوط به خود با شماره معینی است. مدارک شما توسط مترجم به صورت کاملا محرمانه و معادل با سند رسمی ترجمه می‌شود.

از جمله خدماتی که در دفتر ترجمه رسمی اصفهان انجام می‌شود، می‌توان به ترجمه مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و مدارک مربوط به شرکت‌ها و بانک‌ها اشاره کرد.

وظیفه اصلی دارالترجمه رسمی اصفهان، ترجمه اسناد و مدارک معتبر بین المللی است. این دفاتر با به طور معمول با نهادهای رسمی مانند وزارت خانه‌ها همکاری می‌کنند.

دفتر ترجمه غیر رسمی در اصفهان

شاید با شنیدن کلمه غیر رسمی تصور کنید که، این مراکز نامعتبر بوده و دارای مجوز‌های لازم نیستند. غیر رسمی بودن به این معناست که این دفاتر زیر مجموعه اماکن دولتی نبوده و ترجمه‌های آن‌ها شامل مهر قوه قضاییه و وزارت علوم نیست.

شما می‌توانید در ترجمه متون، مقالات، کتاب‌ها، فایل های صوتی و تصویری از دارالترجمه‌های غیر رسمی اصفهان کمک بگیرید. یکی دیگر از خدمات مورد ارائه در دارالترجمه غیر رسمی تولید محتوا به زبان فارسی یا دیگر زبان‌ها، با استفاده از منابع معتبر خارجی است.

تعهدات دارالترجمه در اصفهان

همانطور که گفتیم دارالترجمه اصفهان مکانی برای ترجمه متون از یک زبان به زبان دیگر است. در دارالترجمه‌های رسمی که زیر نظر دولت فعالیت می‌کنند، بسیاری از اسناد و مدارک دولتی ترجمه می‌شود. این اسناد ترجمه شده لازم است، که مورد تایید دادگستری  و وزارت خارجه قرار بگیرند.

مرتبط:   باغ رضوان اصفهان کجاست؟ شماره تلفن، آدرس،اطلاعات قبور و جستجوی متوفی

دارالترجمه رسمی توسط مترجم رسمی قوه قضاییه تاسیس می‌شود. برای گرفتن مجوز تاسیس باید این فرد در یک آزمون دشوار مورد قبول واقع شود. این آزمون توسط قوه قضاییه و هر چند سال یکبار برگزار می‌شود.

جمع بندی

یکی از نیازهای افرادی که قصد مهاجرت دارند، یا در حوزه تحقیق می‌کنند، یا نیاز به ترجمه سند دارند، خدمات دارالترجمه رسمی اصفهان است. در این مقاله از ایرانیجو لیستی از بهترین دارالترجمه های اصفهان به همراه آدرس و شماره تماس آنها را گرداوری کرده ایم.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا