ملارد

مارلیک تهران کجاست؟ ویژگی های منطقه مارلیک تهران، بررسی مناطق

منطقه مارلیک، بخشی از تهران است که به دلیل همجواری با کرج، خیلی ها آن را به عنوان مارلیک کرج می شناسند. اما مارلیک بخشی از تهران می باشد که از منطقه 21 شهرداری تهران جدا شده است و جزو شهرستان ملارد قرار گرفته است.

مارلیک کجاست؟

شهرک مارلیک در اوائل انقلاب شامل چند خیابان و خانه های 500 متری و 1000 متری بود. اما پس از انقلاب با مهاجرت جمعیت به این منطقه تبدیل به یک منطقه پر جمعیت مهاجر شد.

لوکیشن مارلیک روی نقشه گوگل مپ، مارلیک کجاست؟مسافت تهران تا مارلیک کرج : مسیر رسیدن به مارلیک از تهرانمنطقه مارلیک تهران

شهرستان ملارد یکی از شهرستان‌های استان تهران می‌باشد. این شهرستان از بخش مرکزی، بخش صفادشت، منطقهٔ مارلیک و سرآسیاب تشکیل شده‌است. مرکز این شهرستان شهر ملارد می‌باشد. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵ برابر با ۳۷۷٬۲۹۲ نفر بوده‌است.[۱]

مارلیک جزو کرج است یا تهران

شهر مارلیک در منطقه ملارد قرار میگیرد که جزو استان تهران به حساب می آید اما زیاد دیده میشود که به آن مارلیک کرج گفته میشود اما از نظر تقسیمات کشوری ، شهر مارلیک در تهران واقع شده است.

مارلیک جزو کرج است یا تهران ؟ مارلیک منطقه چند تهران است؟

مارلیک یکی از بخش های تهران به حساب می آبد که در منطقه 21 شهرداری تهران واقع شده است و در مجاورت کرج می باشد.

مارلیک چه جور جاییه؟

نزدیکی به تهران و قیمت مناسب خانه، باعث شده است که مارلیک رشد خوبی در سالهای اخیر داشته باشد.

خرید آپارتمان در مارلیک کرج

یکی از مزیت‌های تازه‌ای که به این منطقه اضافه‌شده است، ایجاد فضای سبز در آن است که هم ازنظر ظاهری و هم سلامت در رده‌ی بهتری قرار خواهد گرفت.

مارلیک کرج ، مارلیک تهران

نقشه هوایی مارلیک، نقشه ماهواره ای مارلیکجمع بندی

در این مقاله از ایرانیجو در خصوص شهرستان مارلیک صحبت کردیم، همانطور که گفته شد مارلیک جزو شهرستان ملارد است. شما نیز میتوانید با نوشتن نظرات خود زیر همین پست ما را در تکمیل تر شدن این مقاله یاری دهید.

3.4/5 - (15 امتیاز)
مرتبط:   تعمیر جک پارکینگ ملارد ✔️ سرویس جک درب ورودی اتوماتیک ساختمان

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. به نظر من مارلیک شهری هست که به واسطه فاصله کمش با تهران برای خیلی ها گزینه خوبیه

دکمه بازگشت به بالا