ایرانیجو : ایران را بشناسیم جستجو در ایران با ایرانی جو

بازار مبل یافت آباد کجاست ؟ مسیرهای دسترسی و پارکینگ بازار مبل یافت آباد تهران

بازار مبل یافت آباد : همه با شنیدن محله یافت آباد تهران به یاد بازار مبل آن می افتند. یافت آباد یکی از محله های جنوب غربی تهران  می باشد که در منطقه ۱۸ واقع شده . اهمیت و محبوب بودن این محله فقط به دلیل بازار مبل های معروفش می باشد. در ادامه بازار مبل یافت آباد را به طور کامل بررسی می کنیم.

 

معرفی بازار مبل يافت آباد و مسيرهای دسترسی به آن :

بازار مبل يافت آباد اسم خياباني  می باشد كه تا چندین سال پيش تنها خيابان يافت آباد شرقي بود؛اين خيابان از پايان امامزاده حسن شروع می شود و تا چهارراه يافت آباد ادامه پیدا می کند.

نحوه دسترسی

ميدان آزادی – بزرگراه آيت اله سعيدی – چهارراه يافت آباد – يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد

ميدان آزادی – بزرگراه آيت اله سعيدی – سه راه آذری( ميدان شمشيری)- خيابان شهيد قدرت پاكی – خيابان يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد

ميدان قزوين – خيابان قزوين – دوراهی قپان – خيابان امين الملك (امامزاده حسن)- خيابان يافت آباد شرقی- بازار مبل يافت آباد

بزرگراه آزادگان – ميدان جهاد – بزرگراه آيت اله سعيدی – چهارراه يافت آباد – خيابان يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد

بزرگراه شهيد نواب صفوی – ميدان ۹ دی (حق شناس سابق) – به سمت ميدان قزوين – خيابان قزوين – دوراهی قپان – خيابان امامزاده حسن( امين الملك) – خيابان يافت آباد شرقی – بازار مبل يافت آباد

ميدان ابوذر (فلاح) – چهارراه سجاد – خيابان سجاد شمالی – خيابان شهيد ولی عابدی – خيابان يافت آباد شرقی- بازار مبل يافت آباد

مراكز خريد بزرگ بازار مبل يافت آباد

بازار مبل ايران شماره يك : اين مركز خريد از چهارراه يافت آباد شروع می شود و تا خيابان محمدی ادامه پیدا می کند و  از پنج ورودی اصلي با نام های  شاعران بزرگ كشور تشکیل شده است که عبارتند از سرای حافظ ، سرای فردوسی، سرای مولوی، سرای سعدی و سرای خيام.  نکته دیگر اينکه این مجموعه دارای پاركينگ اختصاصی،‌ پله برقی ، آسانسور ، كافي شاپ و سرويس بهداشتی است. در کناربازار مبل ايران شماره يك چندین بانك بزرگ نیز  وجود دارد كه این بانک ها بسیار به مشتریان و فروشگاه داران برای بهترشدن روند  امور مالی  كمك كننده می کند. این بانک ها عبارت می باشند از : بانك ملت، بانك صادرات، بانك سامان،‌ بانك پارسيان

بازار مبل ايران شماره دو : اين مركز خريد در ابتدای بازار مبل از طرف امامزاده حسن قرار واقع شده است و چهار طبقه فروشگاه اختصاصی و دو طبقه پاركينگ اختصاصی و دارد. و در کنار پاركينگ طبقاتی شهرداری منطقه ۱۷نیز  مي باشد . نکته دیگر اینکه اين مجموعه دارای پله برقي ، آسانسور ، كافي شاپ و رستوران و سرويس بهداشتي نیز است. در کنار این بازار مبل نیز  چندین بانک واقع شده ایت که عبارتند از :  بانك سپه ، بانك پارسيان، بانك آينده (تات)، پست بانك و بانك دی.

بازار مبل ايران شماره سه :  این بازار مبل از جديدترين و مدرن ترين مركز خريد مبل در يافت آباد می باشد. این بازار مبل داراي پاركينگ اختصاصي است ودر طبقات بالايي آن محل دادم برای برگزاي نمايشگاه هاي مبلمان وجود دارد. همچنین مانند دیگر مجموعه ها دارای  دارای پله برقی ، آسانسور، كافی شاپ و سرويس بهداشتی است.

بازار مبل خليج فارس
مجموعه بازار مبل خلیج فارس در خیابان احداثی واقع شده است این بازار مبل  به کمک و همکاری مهندسین مشاور های بسیار با تجربه و معروف در ایران و خارج از ایران ساخته شده است. و با برنامه ریزی و مدیریت موفق، نام ها و برند های موفق صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل را در قسمت های های مبل راحتی، مبل کلاسیک، مبل استیل، مبلمان مدرن، سرویس خواب، و نیز سیسمونی و سرویس خواب اتاق نوزاد، کودک و نوجوان تشکیل داده است.

بازار مبل پاسارگاد
بازار مبل پاسارگاد یافت آباد تهران ، یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین مراکز تجاری و نمایشگاهی در ایران می باشد. این بازار مبل دارای یک معماری بسیار بی نظیر می باشد. که از فرهنگ اصیل ایران الهام گرفته است. و همانگونه که از اسم این مجموعه پیداست اصالت فارسی را یاد آوری می کند. این مجوعه دارای وسعت ۲۴۰۰۰ متر درسه طبقه تجاری و سه طبقه پارکینگ  تشکیل شده است. کلیه فروشگاه های مبل پاسارگارد دارای تمامی برندهای معروف اران و خارج مانند ترک ، چین، می باشد.بدین صورت مشتری ها به راحتی می توانند مبل مورد نظر خود را خریداری کنند. در بازار مبل پاسارگاد  بیشتر از 60 شرکت و برند معتبر که در صنعت مبل و دکوراسیون مشغول می باشند وجود دارد. در تمام فروشگاه هیچ مبل شبیه یه هم وجود ندارد و هر کدام از فروشگاه ها به طور مجزا مشغول به فعالیت می باشند. در این مجموعه  تاسیسات بسیار پیشرفته گرمایش و سرمایش ، آسانسور، پله برقی ، و سیستم تصویری پیشرفته  کافی شاپ و فست و فود موجود می باشد.
بازار مبل ونوس
بازار مبل ونوس در سال 1383 با 40 سال فعالیت بسیار درخشان در زمینه مبل و دکوراسیون بنا شد. این مجموعه برای  صتعت چوب خود از بهترین چوب ها برای رضایت مشتری استفاده می کند. بازار مبل ونوس دارای بیشتر از ۵۰ واحد فروشگاهی در سه طبقه و پارکینگ عمومی که دارای ظرفیت ۱۵۰ خودرو در دو طبقه است. همجنین طبقه اول این فروشگاه به  برترین برند ها اختصاص دادخ شده است.

بازار مبل مهستان
بازار مبل مهستان یکی دیگر از مراکز خرید مبل  است که درخیابان یافت آباد شرقی واقع شده. این مجموعه  دارای ۱۱۰ واحد تجاری در دو طبقه می باشد  همچنین این مجموعه دارای پارکینگ عمومی و اختصاصی، سرویس بهداشتی و نمازخانه نیز می باشد.

بازار مبل نگارستان
مجموعه مبل نگارستان در سال 1375 در يافت آباد شرقی تهران، که مرکز بازار الان در سه راهی شاندیز می باشد بنا شد است. این مجموعه اولین مجموعه در یافت آباد می باشد مه به طور جدی بر مبلمان متمرکز شده است.

بازار مبل ارضی
بازار مبل ارضی در سال 1379در خیابان بازار مبل یافت آباد تهران بنا شد. این بازار تنها بازار مبلمانی می باشد در خاورمیانه که  دارای معماری سنتی است. . گفته شده است این بازار به زودی  ثبت میراث فرهنگی می شود. بازار مبل ارضی دارای مساحت زیربنای ۲۰۰۰۰ متر مربع، است که  از دو طبقه تجاری تشکل شده است  و دارای 160 واحد تجاری در 6  سالن می باشد. این مجموعه  مشغول به ارائه انواع گوناگون مبل مثل  مبلمان کلاسیک، مبلمان استیل، مبلمان  پارکینگ عمومی در دو طبقه می باشد که دارای ظرفیت ۲۰۰ خودرو است. ساعت کاری بازار مبل ارضی در ظول هفته از ساعت 9 تا 21 و در روزهای جمعه و با توجه به فصل  از ساعت 9 الی 16 یا 18 است.

بازار مبل كاسپين
بازار مبل کاسپین یکی از بزرگترین مجموعه تخصصی مبلمان و سرویس خواب در منطقه یافت آباد می باشد. این مجتمع تجاری یا توجه به معماری کاملاً تخصصی و علمی  که در زمینه مبلمان و سرویس خواب دارد،  و همچنین فراهم بودن کلیه امکانات رفاهی در مجموعه توانسته است که یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری در ایران بشود. کارفرمایان این مجموعه در سال 1391  پس از دو تجربه موفق در بازار خلیج فارس و پاسارگاد تصمیم به بنا کردن این مجموعه گرفتند. در این مجموعه از بهترین و معروف ترین مشاوران و طراحان استفاده شده است که به همین دلیل بازار کاسپین در یافت اباد به یکی از بهترین مراکز تبدیل شده است. این مجموعه با توجه به گستردگی وسعت خود درسه فاز طراحی شده است.
نکته دیگر اینکه آقای فرش در طبقه سوم مجموعه بازار مبل و فرش کاسپین قرار گرفته است . ساعت کاری فروشگاه های مبلمان: همه روزه 9 صبح تا 10شب
ساعت کاری آقای فرش : 9 تا 24

 

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.